Konserler

Melike Şahin Kanyon Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Melike Şahin Kanyon Konseri

Melike Şahin, aslen Sivas – Divriği’li olarak dünyaya gelmiş çocukluğundan itibaren müziğe büyük bir ilgisi bulunmaktadır. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuduğu sırada Çağdaş Müzik Merkezi’nde Timur Selçuk’tan şan dersi aldı. 2012 yılında mezun olan Melike Şahin, Boğaziçi Üniversitesi sosyoloji eğitimini bitirdikten sonra 2017 yılına kadar Baba Zula’da vokalistlik yaptı. Baba Zula ile çalıştığı esnada Melikşah ve Saz Arkadaşları adı altında projeye katıldı. Bu ekip o sıralar Beyoğlu’nda Kanto isimli meyhanede konser vermeye başladı.

2017’de ilk tekli olarak Bi fırlatsam ve Deli Kan ile solo kariyerine adım attı. 2018 – 2019 yıllarında çok sayıda konser verdi. Diva Bebe Show adlı Show programına çıktı.

İlk solo albümü ise 2021 yılında merhem’i çıkardı. Fakat bu yıllarda pandemi nedeni ile konser düzenleyemedi. Çevrimiçi olarak programlara katıldı. Şimdilerde oldukça sevilen ve dinlenen bir isim haline gelen Melike Şahin, gençlerin gözdesi haline geldi. İstanbul – Şişli’de ki Kanyon’da konser verecek olan Melike Şahin, muhteşem konserle alakalı bilgilere gelin birlikte göz atalım.

Melike Şahin Kanyon Konseri
Melike Şahin Kanyon Konseri

Melike Şahin İstanbul Konseri Nerede?

Kanyon, İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan ünlü AVM’lerden bir tanesidir. Yılbaşı öncesi unutulmaz bir gece yaşatmak isteyen Kanyon AVM, gelen ziyaretçilere eşsiz bir konser deneyimi yaşatmak istiyor. Ard arda düzenlenen konserler arasında Melike Şahin konseri de yer alıyor. Melike Şahin, güzel sesi ile Kanyon ziyaretçilerine eşsiz bir müzik deneyimi yaşatmaya geliyor. Melike Şahin konseri AVM’yi ziyarete gelenlere açık olarak düzenlenecektir. Ücretsiz konser AVM’nin -2.ci katında düzenlenecektir.

Melike Şahin Kanyon Konseri Ne Zaman?

İstanbul – Şişli ilçesinde yer alan Kanyon AVM’de düzenlenecek olan konser buraya gelen ziyaretçilere açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. AVM’nin -2. Katında düzenlenecek olan konser ücretsiz olarak yapılacak. Melike Şahin’in konseri 29 Aralık 2023 Cuma günü saat: 18.30’da gerçekleşecek. Sizlerde Melike Şahin konserini kaçırmak istemiyorsanız Kanyon’a davetlisiniz. Şimdiden keyifli bir yıl geçmesi dileğiyle iyi konserler diliyorum. Daha fazla konser ve etkinlik hakkında bilgi almak istiyorsanız diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Köfn Marmaris Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri