İzmirKonserler

Tan Taşçı İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Tan Taşçı İzmir Fuarı Konseri

Türk şarkıcı-söz yazarı Tan Taşçı, 30 Ekim 1981’de Hannover, Hildesheim’da doğdu. Tan, Almanya’da Selma ve Yusuf Taşçı’nın çocuğu olarak dünyaya geldi ve onların küçük oğulları olarak büyüdü. Akademik yolculuğuna ilkokula gittiği Ankara Arı Koleji’nde başladı. İlköğretimin ardından Rauf Denktaş Lisesi’ne kaydolan Tan, lise eğitimini de burada tamamladı. Tan, gelişim yılları boyunca şarkı söyleme tutkusunu geliştirdi ve uzun bir süre çok sesli korolarda aktif olarak yer aldı. Vokal yeteneğini daha da geliştirmek amacıyla Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Korosuna katıldı ve şan derslerinden de yararlanarak yeteneklerini geliştirdi.

Daha sonra Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan Bölümü’ne kaydoldu. Aynı zamanda halk müziği, sanat müziği ve devlet operası korolarının da aralarında bulunduğu çeşitli korolarda aktif olarak yer aldı. Ayrıca sahne dersleri aldı ve hatta “Mürüvvetsiz Mürüvvet” adlı Türk filminde rol alma fırsatı buldu. Tan, öğrenci olduğu süre boyunca sık sık çok sayıda gece kulübü ve etkinliğin sahnelerini süsleyerek yeteneğini sergiledi. Sonunda 13 Mayıs 2005’te yalnızca kendi bestelerinden oluşan “Rica Ederim” adlı açılış albümünü çıkardı. Özellikle bu albümdeki içten baladlar onu ilgi odağı haline getirerek müzik endüstrisinde itibarını sağlamlaştırdı.

İlk albümü için iki yıl süren başarılı bir tanıtım kampanyasının ardından Tan, ünlü yapımcı Erol Köse’nin imzasını taşıyan, merakla beklenen ikinci albümü ‘Sözümü Tutamıyorum ‘u piyasaya sürerek sadık hayranlarını sevindirdi. Tan, bu kez olağanüstü şarkı yazma becerilerinin yanı sıra, albümündeki büyüleyici “Geçer” parçasına da yeteneklerini katan efsane Sezen Aksu ve unutulmaz besteci söz yazarı Onno Tunç’la da işbirliği yaptı.

24 Mayıs 2008’de Ferdi Tayfur’un bestelediği “Yıldızlar da Kaydır” adlı ünlü parçayı yeniden canlandırma görevini üstlendi. Ardından 1 Haziran 2009’da merakla beklenen dördüncü albümü “İşaret”i hayranlarına hediye etti. Bu dikkat çekici albümde, yetenekli Ferdi Tayfur’un bir başka harika eseri olan “Sanma Ki” şarkısının büyüleyici bir yorumu yer aldı.

2013 yılında yetenekli aranjör Yasin Keleş ile işbirliği yaparak, yetenekli söz yazarı Aysel Gürele ‘nin yazdığı “Ara Ara” şarkısının büyüleyici melodisine yeni bir soluk getirdi.

“İlk” albümünün yayınlanmasının ardından sanatçı, 2014 yılı boyunca yalnızca bir değil iki ayrı single’ı piyasaya sürdü. Çim Konserleri kapsamında gerçekleşecek Tan Taşçı konseri, İzmir Fuarı Kültürpark Çim Alan’da gerçekleşecektir.

Tan Taşçı İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

Tan Taşçı konseri, İzmir Fuarı Kültürpark Çim Alan’da gerçekleşecektir. Taşçı’nın harika parçalarla sergileyeceği performansıyla katılımcılar harika bir gece yaşayacak. 9 Eylül gecesi İzmir Fuarı Kültürpark Çim Alan’da gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir. Festival birçok sanatçıya ev sahipliği yapacak.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Fuarı girişleri ücretlidir. Giriş ücretleri şu şekildedir; Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL. Girişler İzmirim kart ile sağlanabilmektedir.

Tan Taşçı İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

9 Eylül gecesi İzmir Fuarı Kültürpark’ta sanatçının performansıyla gerçekleşecek olan bu konser, saat 21.00’da başlayacak. Bu güzel geceye katılmak için planlamalarınızı önceden yapmanızda fayda var.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: Sibel Can İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri