İzmirKonserler

İzmir Aliağa Ajda Pekkan Konseri Ücretsiz – Aliağa Sanat Günleri

İzmir Aliağa Ajda Pekkan Konseri

Ajda Pekkan, Türk pop müzik sanatçısı; 12 Şubat 1946 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1960’lı yılların ortalarından itibaren müzik kariyerine başlamıştır. Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olarak kabul edilir. 50 yılı aşkın kariyeri boyunca birçok albüm ve single çıkarmıştır. Ayrıca, birçok filmde de rol almıştır. 2019 yılında, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından “Devlet Sanatçısı” unvanı verilmiştir.
Ajda Pekkan, müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazanmıştır. Bunlar arasında Altın Kelebek, Kral TV Ödülleri, MÜ-YAP Müzik Ödülleri ve DMC Müzik Ödülleri gibi ödüller yer almaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Amerika’da da konserler vermiştir.
Ajda Pekkan, sadece müzik kariyeriyle değil, aynı zamanda sahne kostümleriyle de tanınır. Performansları sırasında giydiği kostümler, moda dünyasında da etkili olmuştur. 1980’lerde, ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld tarafından “Türkiye’nin Marilyn Monroe’su” olarak tanımlanmıştır. Ajda Pekkan, Türk pop müziğinin efsane isimlerinden biri olarak anılmaktadır. İzmir Aliağa ‘da Aliağa Belediyesinin düzenlediği ve Socar Türkiye iş birliği ile hazırlanan “Aliağa Sanat Günleri” kapsamında düzenlenen son konser Ajda Pekkan ile sona eriyor. 2 Temmuz ‘da başlayan ünlü yağmuru şeklinde başlayan konser serisi, çocuk ve yetişki tiyatroları, açık hava sinemesı ve etkinlik fırtınası bu konser ile tamamlanıyor. Ajda Pekkan ilerleyen yaşına rağmen gençlere taş çıkaracak sahne performansı ile konsere gelenlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Aliağa Ajda Pekkan konseri ile alakalı tüm detaylara gelin birlikte göz atalım.

Aliağa Konser Takvimi 2023

Aliağa Ajda Pekkan Konseri Nerede?

Aliağa Belediyesinin düzenlediği konseri katılımcılar şimdiden heyecanla bekliyor. Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek olan konser, Avcı Ramadan Çocuk oyun ve Rekreasyonu alanında gerçekleşecektir. Yaz konserleri kapsamında düzenlenen son konser olması nedeniyle, bu konseri kaçırmamanızı özellikle öneriyoruz.

Aliağa Ajada Pekken Konseri Ne Zaman?

Socar Türkiye iş birliği ile gerçekleşecek konser için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Ajda Pekkan severlerde konseri büyük bir heyecan ile beklemeye başladı. 30 Ağustos’da düzenlenecek konser, Zafer bayramı olması nedeniyle de ayrıca büyük bir önem kazanmaktadır. Aliağa Belediyesinin düzenlediği konser 30 Ağustos Çarşamba günü saat 21:30 da başlayacaktır. Şimdiden eğlence dolu bir gece geçirmenizi diliyoruz. Ayrıca Aliağa Belediyesinin düzenlediği diğer konserlere göz atmak için web sitemizdeki içeriklere göz atmanızda fayda var. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Demet Akalın Düzce Konseri – Dünya Düzce Günleri Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri