KonserlerManisa

Sıla Akhisar Konseri Ücretsiz – Kurtuluş Haftası Konserleri

Sıla Manisa Akhisar Konseri

Sıla Gençoğlu 1980 Denizli doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarıdır.  Bilgi Üniversitesi caz öğrenimi sonrasında Kenan Doğulu’nun uzun süre vokalliğini yapmıştır. 2007 yılında çıkan albümünde “….. dan sonra” şarkısı ile büyük çıkış yakalayn Sıla, bir çok müzik listesinde uzun süre liste başı olmayı başardı. Akıllara kazınan bazı şarkıları “Sevişmeden uyumayalım”, “Acısada Öldürmez”, “Kafa” ve “Vaziyetler” şeklindedir. Özel bir sesi ve yorumu olan Sıla, Türk Pop müziğinde saygın bir yere sahiptir. Kral Tv Video Müzik Ödülü ve Altın Kelebek Ödülü dahil bir çok ödülü, birden fazla alarak şöhret basamaklarını hızlı ve emin adımlarla çıkmıştır. Akhisar Belediyesinin Kurtuluş Haftası Konserleri kapsamında sahne alacak olan Sıla, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Gelin Sıla’nın Akhisar konseriyle ilgili detaylara bir göz atalım..

Sıla Akhisar Konseri Nerede?

Akhisar Belediyesinin 30 Ağustos Zafer bayramı kapsamında düzenlediği, Kurtuluş Haftası Konserlerinde bir çok ünlü isim sahne alacak. Akhisar sakinlerini ünlü isimlerin vereceği konserlerle muhteşem geceler bekliyor. Sıla ‘da bu kapsamda Akhisar Belediyesi Gölet Konser Alanın’da sahne alacak. Konser halka açık ve ücretsizdir.

Sıla Akhisar Konseri Ne Zaman?

Kurtuluş Haftası Konserleri ile Akhisar sakinleri eğlencede sınır tanımıyor. Hayko Cepkin, Muazzez Ersoy gibi ünlü isimlerinde sahne alacağı etkinlikte doyumsuz bir müzik ziyafeti verilecek. 6 Eylül Çarşamba günü saat 21:00 ‘da sahne alacak Sıla, sevenleri için unutulmaz eserlerini seslendirecek. Sizde bu muhteşem geceyi kaçırmak istemiyorsanız planlarınızı yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Gezilinki.com olarak sizzler için bir çok ücretsiz konser, gezi ve tatil gibi içerikleri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Güncel etkinlik, gezi ve konser gibi içerikler hakkında bilgi almak istiyorsanız bildirimleri açmanızı öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Edip Akbayram Beylikdüzü Konseri Ücretsiz – 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri