İzmirKonserler

Ücretsiz Yüzyüzeyken Konuşuruz İzmir Fuarı Konseri – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Yüzyüzeyken Konuşuruz İzmir Fuarı Çim Konserleri

Yüzyüzeyken Konuşuruz 2011 yılında Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kuruldu. Alternatif Rock müziği yapan gurup, farklı yorumu ile dinleyicilerinden tam not almayı başarıyor. Grup Kaan Boşnak ‘ın kendi sesini kaydedip sosyal platformlarda yayınlamasıyla çok yoğun ilgi görmeye başladı. Sonrasında bir çok müzisyenin guruba katılmasıyla, bugünkü halini aldı. Gurubun üyeleri şu şekildedir; Kaan Boşnak, Engin Sevik, Can Tunaboylu ve Can Kalyoncu ile Yüzyüzeyken Konuşuruz oluşmaktadır. “Evdekilere Selam”, “Otoban Sıcağı”, “Akustik Travma” ve “Kader Sk.” Albümleri ile adından sıkça söz ettiren gurup, Dinle Beni Bi, Sandal, Kazılı Kuyum ve Esen hafızalara kazınan şarkılardan bazılarıdır. İzmir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği ve İzmir Fuarı kapsamında “Çim Konserleri” olarak yapılan etkinlikte Yüzyüzeyken Konuşuruz ‘da sahne alacaktır. Bir çok ünlü isimin sahne aldığı etkinlik 1-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olup, yıldız bir çok isimin sahne alması ve bir çok eğlence, aktivitenin yapılacağı bir şölene dönüşecektir. Gelin hep birlikte Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri ile ilgili detaylara bir göz atalım..

Yüzyüzeyken Konuşuruz İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

İzmir Fuarı Çim Konserleri kapsamında düzenlenen Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri, İzmir Fuarı Kültürpark Çim Alan ‘da gerçekleşecektir. Folkart ana sponsorluğunda düzenlenen konser halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

Bu yıl için İzmir Fuarı girişleri Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL olarak düzenlenmiştir. Fuar girişleri İzmirim kart ile gerçekleşecektir.

Yüzyüzeyken Konuşuruz  İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

Çim konserleri kapsamında gerçekleşecek Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 6 Eylül Çarşamba günü saat 21:00 ‘da başlayacak konser, bir çok eğlenceli aktivite ile eğlence dolu bir gece vat ediyor. Üstün sahne performansı ve güzel yorumu ile geceye renk katacak olan gurubun konserini kaçırmak istemiyorsanız, şimdiden planlarınızı yeniden gözden geçirin. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz tatil, ücretsiz konser ve ücretsiz bir çok etkinliği araştırarak sizlere sunuyoruz. Güncel bilgilerden haberdar olmak istiyorsanız bildirimlerinizi açarak daha bir çok konser, tatil vb. içeriğe ücretsiz ulaşabilirsiniz. Daha fazla tatil ve gezi fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Yüzyüzeyken Konuşuruz Beylikdüzü Konseri Ücretsiz – 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri