Konserler

Aqua Florya Konserleri 2023

Aqua Florya Konser

2023 yılı içerisinde özellikle yaz aylarında yapılacak olan konserleri pek çok kişi heyecanla bekliyor. Temmuz 2023 tarihi içerisinde pek çok konser sevenleriyle buluşacak. Bu konserlere bilet alarak katılım sağlayabilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Aqua Florya her yıl festivali etkinlik ve konserleri düzenlendiği bir alan olması ile beraber pek çok kişinin gitmeyi tercih ettiği eğlence alanlarından biridir. Temmuz ayı sonuna doğru daha yine Akar Florya’da pek çok konser yer alacak.

28 Temmuz 2023 tarihinde saki konseri olacak. Cuma akşamı aqua florya’da yer alacak olan konser şimdiden sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Konser hazırlıkları bir yandan sürerken pek çok kişi biletini almış durumda. 28 temmuz Cuma akşamı aqua florya’da Saki konserine katılmak mümkün.

29 Temmuz 2023 Konser

29 Temmuz 2023’te Aqua Florya’da ışın Karaca konseri yer alacak. Emir Ersoy ile birlikte sahne alacak olan ışın Karaca konser hazırlıklarını sürdürüyor.

Konserlere ve festivallere katılmak isteyen kişiler 29 temmuz 2023 tarihinde akşam saatlerinde aqua florya’da ışın Karaca konserinde yer alabilir. Kaliteli ses ve müzik efektleri ile birlikte ışın Karaca ve emir Ersoy sahneye çıkması ile beraber sevenleri ile buluşacak. Eğlenceli bir konser olması planlanan alanda çalışmalar ve hazırlıklar sürüyor.

Işın Karaca ve emir Ersoy hayranları şimdiden biletlerini alarak konserde geri almaya hazırlanıyor. 29 Temmuz’da Aqua Florya’da ışın Karaca ve emir ersoy’u pek çok şarkısını seslendirecek.

30 Temmuz Pazar

30 Temmuz 2023 tarihinde aqua florya’da Birsen Tezer, Jehan Barbur konseri olacak. Bu konserde geri almak isteyen kişiler biletlerini alarak şimdiden alanda yerini ayırabilir. 30 Temmuz Pazar akşamı olacak konserde şimdiden pek çok kişi biletlerini ayırarak yerini ayırmaya başladı. Birsen Tezer ve Jehan barbur hayranı olan pek çok kişi konser alanında 30 Temmuz’da yerini alabilir

Aqua Florya’da yer alacak olan konserlerden biri de 30 Temmuz’da yer alacak olan bu konser olması için pek çok kişi şimdiden biletlerini almaya başladı. Birsen Tezer ve  jehan barbur hayranları, konser biletlerine erken alarak yer kalmama ihtimaline karşı önlem alabilir.

Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebiliri:

İzmir Dikili Merve Özbey Konseri Ücretsiz – Çandarlı Festivali Konserleri

İzmir Dikili Zakkum Konseri Ücretsiz – Çandarlı Festivali Konserleri

61. Silivri Yoğurt Festivali – Yoğur Festivali Konserler

Özcan Deniz Silivri Konseri Ücretsiz – Silivri Yoğurt Festivali

Aleyna Tilki Silivri Konseri Ücretsiz – Silivri Yoğurt Festivali

Sibel Can Silivri Konseri Ücretsiz – Silivri Yoğurt Festivali

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri