İstanbulKonserler

Özgün Tuzla Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Konseri

Özgün Tuzla 30 Ağustos Konseri

Özgün, 19 Ekim 1979’da Eskişehir’de doğdu. Çocukluğu tek çocuk olarak geçti. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çocuk Korosuna katılarak müzik yolculuğuna henüz 8 yaşındayken çıktı. Bu kadar genç yaşta bile tek bir hayali vardı; konservatuvara gitmek. Ancak babasının bu arzuyla ilgili çekinceleri vardı ve bu da oğlunun hırslarına gölge düşürüyordu. Ancak Özgün, yılmayıp cesaretini toplayıp konservatuvar giriş sınavına girdi.

Sonuçlar açıklandıktan sonra viyola bölümünde kazanan yarışmacı olarak ortaya çıktığı ortaya çıktı. Heyecan ve merak karışımı bir duyguyla annesi ve babasıyla birlikte bir arayışa çıktı ve kendini bu eşsiz müzik dünyasının dünyasına kaptırdı. Henüz 11 yaşındayken, yeni keşfettiği bilgelik ve kararlılıkla,  Ankara’ya doğru tek başına bir yolculuğa cesurca çıktı…

Ankara Devlet Konservatuarı’na asistan öğrenci olarak kaydoldu ve burada öğrenim yolculuğuna çıktı. Aynı zamanda kendi başına gitar çalarak teselli buldu. 16 yaşında genç yaşta müzik yeteneklerinden geçimini sağlamaya başlaması çok uzun sürmedi, hem gitar becerilerini hem de vokal yeteneklerini sergiledi. Başlangıçta kafelerde performans sergilemeye başladı, sahne şovlarını sergilemek için sık sık dersleri kesiyor ve sabahın erken saatlerinde gizlice yurda dönüyordu. İnkar edilemez yeteneği ve sıkı çalışması meyvesini verdi ve aralarında en iyi ilk erkek, en iyi şarkı, en iyi kompozisyon, en iyi erkek şarkıcı, en iyi şarkı ve en iyi video gibi prestijli başlıkların da bulunduğu 40’tan fazla ödül kazandı. Albüm, İskender Paydaş’ın prodüksiyon ekibine katılmasıyla heyecan verici bir hal aldı ve İsra Gülür, Murat Çekem ve Tolga Kılıç’la hararetli bir işbirliği döneminin fitilini ateşledi. Özgün’ün ödül koleksiyonu, bu albüme prestijli Müyap Altın ödülünün de eklenmesiyle genişledi. Özgün, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Tuzla Sahil etkinlik alanında hayranlarına unutulmaz bir konser gecesi yaşatacak.

Özgün Tuzla Konseri Nerede?

Özgün, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Tuzla Sahil etkinlik alanında hayranlarına unutulmaz bir konser gecesi yaşatacak. Herkesin hafızasında yer edinen şarkılardan oluşan repertuarı ile tüm katılımcılar harika bir akşam geçirecek. Siz de bu harika etkinliğe katılabilirsiniz. 30 Ağustos Tuzla Sahil Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir.

Özgün Tuzla Konseri Ne Zaman?

Merakla beklenen Özgün konseri 30 Ağustos’ta saat 21.30’da başlayacak. Kendinizi bu olağanüstü konserin büyüleyici deneyimine hazırlamak için planlarınızı buna göre dikkatlice düzenlemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca konser serisi, diğer sanatçıların katılımıyla da devam edecektir.

 

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Gülşen Yenikapı Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri ve

Burcu Güneş Maltepe Konseri Ücretsiz – Maltepe Belediyesi Zafer Bayramı Konseri

Daha fazla ilgi çekici içerik için Gezi Linki Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu