AnkaraKonserler

Ankara Altınpark Resul Dindar Konseri Ücretsiz – Ne Zaman ve Nerede?

Ankara Altınpark Resul Dindar Konseri

Ankara Altınpark Resul Dindar Konseri; Türk halk müziğinin eşsiz yorumcusu ve sesi, Artvin Hopa doğumlu Resul Dinar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Yaz konserleri kapsamında bir konser verecek. “Kendine iyi bak, Sorma ve Hiç” gibi hafızalara kazınmış bir çok eseri seslendiren sanatçı bu konserinde de sevenlerine bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor. Ankara Büyük Şehir Belediyesinin yaz boyunca düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında bir çok ünlü ismi ağırladı. Karadeniz müziğinin sevilen sesi Resul Dindar ‘ın vereceği konserle ilgili tüm detayları Gezilinki.com olarak sizler için araştırdık. Gelin konserle ilgili tüm detaylara göz atalım..

Altınpark Resul Dindar Konseri Nerede?

Yaz konserlerinin yeni serisi olan Resul Dindar konseri, Ankara Altınpark ‘da düzenlenecek olup halka açık ve ücretsizdir. Konser saatinde önce konser alanında bulunarak bir an önce yerinizi almanızı öneriyoruz.

Altınpark Resul Dindar Konseri Ne Zaman?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği konser 05 Ağustos 2023 tarihinde ve saat 20:30 ‘da başlayacaktır. Karadeniz müziğinin usta sesinin vereceği konseri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Semicenk Üsküdar Konseri Ücretsiz – Üsküdar Fest 2023

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri