Konserler

Feridun Düzağaç Konseri: Eylül Ayı Konserleri

Feridun Düzağaç Kimdir?

Ülkenin en popüler sanatçılarından biri olan Feridun Düzağaç, eylül ayı konserleri ile sahnede olacak. Feridun Düzağaç konseri biletlerini alın.

Feridun Düzağaç Kimdir? Feridun Düzağaç Hakkında

Feridun Düzağaç, 1968 yılında Adana’da doğan şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Lisede okurken koroda olan Feridun Düzağaç, müzikle ilgili ilk deneyimlerini bu platformda yaşamıştır. Daha sonra Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İşletme bölümünü okudu. Üniversite zamanında arkadaşlarıyla amatör bir grup kurup burada kendini geliştirmeye başlayan Düzağaç, ilk kez ciddi biçimde Mersin’de Tını grubunun solisti olarak kendini gösterdi. İlk bestesini Tını grubu ile çalışırken Özdemir Asaf’ın Lavinya’sına yaptı. Özel radyolarda duyulan bu beste ardından ulusal radyoda en çok istenen şarkılardan biri haline geldi. Feridun Düzağaç konseri, eylül ayı konserleri kapsamında sizlerle olacak. Siz de biletlerinizi alın.

feridun düzağaç konseri

1990 senesinde 13 amatör arkadaşıyla beraber yazdığı İlk Rüzgâr adlı şiir kitabı yayımlandı. Daha sonra 1992 yılında üniversiteden mezun olunca, Tını grubunun demosu 1993 yılında Öğrenci İndirimi adıyla yayınlandı. 2009 yılında Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde Beni Bırakma klibi ile ödül alan Feridun Düzağaç aynı zamanda 2014 yılında Radyo Boğaziçi’den En İyi Rock Sanatçısı ödülünü almaya hak kazandı. Düşler Sokağı, Beni Bırakma, Alev Alev, Lavinia; Türk sanat tarihine adını altın harflerle yazdırmasını sağlayan şarkılarından bazılarıdır yalnızca. Siz de bu eşsiz sanatçıyı canlı dinlemek isterseniz eylül ayı konserleri kapsamında yapılacak Feridun Düzağaç konseri sevenleriyle buluşacak!

Sanatçı Tını grubu ile 1993 yılında çıkardığı albüm yanında 1996’da Beni Rahatta Dinleyin, 1998’de Köprüden Önceki Son Çıkış, 2001’de Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir, 2003’te Orijinal-Alt Yazılı, 2005’te Bir Devam Filmi/Siyah Beyaz Türkçe Dublaj, 2007’de Uykusuza Masallar, 2010’da FD7, 2013’te Flu, 2015’te başka, 2019’da 10’a Özel, 2021’de Sakin adlı albümler çıkarmıştır.

Feridun Düzağaç için biletlerinizi alın ve kaliteli vakit geçirin!

Eylül Ayı Konserleri: Feridun Düzağaç Konseri

Feridun Düzağaç, eylül ayı konserleri kapsamında sahnede olacak. Covid-19 önlemlerinin uygulanacağı konserde, HES kodu da gerekli olacak. Aynı zamanda Aşı Kartı veya PCR testi zorunluluğu olacak. PCR testinin en geç 48 saat önce yapılıp sonuçlanmış olması gerekmektedir.

feridun düzağaç konseri

Feridun Düzağaç konseri, İstanbul Florya’da gerçekleşecek. Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde yapılacak olan konser, saat 21.00’da gerçekleşecek. Yeşilköy Halkalı Caddesi, Şenlikköy Mahallesi üzerinde olan Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde gerçekleşecek konser için biletlerinizi alın.

Konser, 25 Eylül 2021 Cumartesi günü yapılacak. Eylül ayı konserleri kapsamındaki Feridun Düzağaç konseri sizleri bekliyor.

İlginizi çekebilir: Mor ve Ötesi Konseri: Ekim Ayı Konserleri

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri