Konserler

Melek Mosso Konseri ile Eğlenceli Vakit Geçirin!

Melek Mosso Kimdir?

Melek Mosso konseri, ekim ayı konserleri kapsamında sizlerle buluşuyor! Sevdiğiniz sanatçıların ne zaman sahne alacağını öğrenmek artık çok kolay!

Melek Mosso Kimdir? Melek Mosso Hakkında

Melek Mosso, 1988 yılında doğmuş müzisyendir. 7 yaşında ilk bestesini yaparak müzik hayatına başlamış olan Melek Mosso’nun asıl adı Melek Davarcı’dır. Kayseri’de doğmuş olan müzisyen aynı zamanda Adnan Menderes Üniversitesi’nden mezun olmuştur ve müzik öğretmenidir. Öğrenci hayatı boyunca da koristlik ve aynı zamanda solistlik yapmıştır. Müzikle iç içe bir hayatı olan Mosso, çeşitli müzik yarışmalarına katılarak ününü güçlendirmiştir.

melek mosso konseri

Ekim ayı konserleri kapsamında birçok yerde sahne alacak olan Melek Mosso, arkadaşları ile Zbam The Band adlı bir grup bile kurmuştur. Bu grup swing ve caz tarzında müzik yapmışlardır. Caz tarzına daha yatkın olan Melek Mosso, ilk single parçası olan Kedi’yi 2018 yılında çıkarmıştır. Ancak Melek Mosso’nun popülerliğini artıran şey Yıldız Tilbe’nin Vursalar Ölemem şarkısı için yaptığı cover’ı YouTube platformuna yüklemesi olmuştur. Ayrıca Türkiye’de oldukça popüler olmuş Çukur dizisi için No.1’in yaptığı parça olan Hiç Işık Yok adlı eserde sanatçıya eşlik etmiştir. 100 milyonun üzerinde dinlenmeye ulaşan parçaları olan Mosso, Türk müzik dinleyicisi tarafından oldukça sevilen bir sanatçı olmayı başarmıştır.

Birçok single çıkaran Mosso’yu ekim ayı konserleri kapsamında yapılacak olan Melek Mosso konseri biletini alarak dinleyebilir, güzel zaman geçirebilirsiniz. Biletler bitmeden acele etmenizi öneririz!

Ekim Ayı Konserleri: Melek Mosso Konseri Ne Zaman?

Melek Mosso konseri, İstanbul’da yapılacak. Konserin yapılacağı yere girmek için Covid-19 önlemleri kapsamında Aşı Kartı veya en geç 48 saat önce yapılmış olan PCR testi gerekmektedir. Hijyen kurallarına uymayanların organizatör tarafından çıkarılabileceği de yapılan uyarılardan bir tanesi. Pandemiden dolayı ateş ölçümü, HES kodu uygulaması gibi birçok dikkat edilmesi gereken kural olacak.

Ekim ayı konserleri, pandemiden dolayı ertelenen etkinlikleri telafi için iyi bir fırsat. Siz de sevdiğiniz sanatçıların konserlerini takip etmek istiyorsanız GeziLinki web sitemizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Melek Mosso konseri için biletlerinizi almayı unutmayın!

melek mosso konseri

Melek Mosso konseri, Beylikdüzü İstanbul’da yapılacak. Marmara Mahallesi, Ulusum Caddesi üzerinde olan Mask Beach adlı mekânda yapılacak olan konser, saat 21.30’da başlayacak. Konsere 18 yaş ve üstü kişilerin alınacağı açıklanan bilgiler arasında. Konser, 8 Ekim 2021 Cuma günü yapılacak. Siz de Melek Mosso’yu seviyorsanız biletlerinizi alın, sevdiklerinizle veya kendi başınıza kaliteli zaman geçirin!

İlginizi çekebilir: Ekim Ayı Konserleri İçinde Yıldız Tilbe Konseri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri