İstanbulKeşfet

Sarıyer Belediyesi Ücretsiz Gezi Turları

Sarıyer Belediyesi Ücretsiz Gezi

Abant-Sapanca Kültür Turu, doğal güzellikleriyle ünlü Abant ve Sapanca bölgelerini keşfetmek isteyenlere harika bir fırsat sunmaktadır. Tur, 18 Ocak 2020 tarihinde düzenlenecek olup, İstanbul’dan hareket ederek keyifli bir gün geçirmeyi hedeflemektedir.

Tur, sabah saat 06:30’da Sarıyer Belediyesi Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi önünden araçların hareket etmesiyle başlayacaktır. İlk durak olan Düzce Türsan Tesisleri’nde kahvaltı molası verilecektir. Katılımcılar, kahvaltıyı kendilerine ait olan ücretleriyle sağlayabilecekleri gibi diledikleri takdirde kahvaltılarını yanlarında getirebilme imkanına da sahiptirler.

Sarıyer Belediyesi Abant’a Ücretsiz Turlar Düzenliyor

Abant’ta serbest zaman geçirilecektir. Abant’ın büyüleyici doğasında yürüyüş yapabilir, fotoğraf çekebilir veya çevredeki mekanları keşfedebilirsiniz. Doğa severler için Abant, eşsiz manzarasıyla büyüleyici bir deneyim sunmaktadır.

Sonrasında Sapanca’ya hareket edilecektir. Sapanca’da da serbest zaman verilecektir. Sapanca Gölü etrafında yürüyüş yapabilir, göl kenarında dinlenebilir veya bölgedeki diğer güzellikleri keşfedebilirsiniz. Sapanca’nın huzurlu atmosferi sizi rahatlatacak ve doğanın tadını çıkarmanıza imkan sağlayacaktır.

Daha önce aynı tur programına katılanlar bu turdan yararlanamayacaklardır ve tur 18 yaş sınırlamasına tabidir. Ayrıca, kahvaltı ve öğle yemeği katılımcıların sorumluluğundadır.

Sarıyer Belediyesi Cumalıkızık Köyü’ne Ücretsiz Turlar Düzenliyor

Abant-Sapanca Kültür Turu, doğa ve tarihi sevenler için harika bir seçenektir. Tur, sabah saat 06.30’da Sarıyer Belediyesi Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi önünden hareket ediliyor. İlk durak olan Yalova Özdilek Tesisleri’nde kahvaltı molası verilir. İsteğe bağlı olarak, katılımcılar kendi kahvaltılarını yanlarında getirip otobüste de tüketebilirler.

Turun devamında Saitabat Şelalesi’ne varılarak ve doğanın bu güzelliği keşfediliyor. Daha sonra Cumalıkızık Köyü’ne ulaşılacak ve burada köy sokaklarında keyifli bir gezi yapılacaktır. Ardından saat Cumalıkızık’ta serbest zaman verilecek ve isteyen katılımcılar yemeklerini yiyebileceklerdir.

Doğa Severlere Sarıyer Belediyesinden Kaçırılmayacak Fırsatlar

Turun son durağı Gölyazı’dır ve son olarak buraya varılacaktır. Gölyazı’da fotoğraf molası ve serbest zaman verilecektir. Bu güzel bölgeyi keşfetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için zaman ayırabileceksiniz.

Son olarak, İstanbul’a dönüş yolculuğu başlayacak ve turumuzun sona ereceği noktaya doğru ilerleyeceğiz. Bu turda kahvaltı ve öğle yemeği katılımcılara aittir. Tur boyunca gezilen yerlerin güzelliklerini keşfederken keyifli bir gün geçireceksiniz.

Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: İstanbul Tokat Kaç Km? İstanbul Tokat Kaç Saat

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri