Keşfet

Gülcemal Dizisi Final Oldu! Seyirci Keşke Dedi

Gülcemal Dizisi

Fox TV’nin sevilen dizisi Gülcemal’in final haberleri, dizi hayranlarını üzüntüye boğmuştu. Geçtiğimiz hafta sosyal medyada dizinin final çekimlerinin tamamlandığı yönündeki bilgiler yayıldığında, hayranlar büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Gülcemal’in bazı haftalar yayınlanmaması ve uzun aralıklarla ekranlara gelmesi de izleyici sadakatini olumsuz yönde etkilemişti.

Melis Sezen ile Murat Ünalmış’ın muhteşem performanslarıyla izleyicileri büyüleyen Gülcemal dizisi, 12. yeni bölümüyle 6 Temmuz Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Hayranlar 13 Temmuz akşamında dizinin final bölümünün yayınlanacak olmasını kabullenmek istemiyor. Çünkü dizi, hikayesi ve oyuncularının başarılı performansıyla ikinci sezonda da devam etmesi gereken bir yapım olarak görülüyor.

Gülcemal Yurt Dışında Tepki Topladı

Gülcemal, yurt dışındaki Türk dizi hayranlarının da büyük bir heyecanla takip ettiği bir yapım haline gelmişti. Sosyal medyada oluşturduğu güçlü etkileşim ve geniş hayran kitlesi, dizinin 13. bölüme kadar sürmesinde etkili oldu.  Fox TV’nin reytinglerin beklenenden düşük olması nedeniyle diziyi final yapma kararı alması, izleyiciler arasında hayal kırıklığı yarattı.

Dizinin 12. bölümünde, Deva ve Gülcemal’i derinden sarsayan gerçekler ortaya çıkacak. Deva evi terk edecek ve Gülcemal de ona izin verecek ama Gara’nın Deva’nın annesi olduğunu öğrenen Gülcemal, adeta yıkılmış bir halde kalacak.

Gülcemal Dizisi Artık Yok

Hayatında artık hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını anlayan Gülcemal, yeni bir hayat planı yapmaya karar verecek. Mert’i hayatlarından çıkarmak isteyen Gülcemal, kardeşi Gülendam’ın beklenmedik bir darbesiyle karşılaşacak. Deva’dan vazgeçemeyen Gülcemal, onun kapısında bulacak kendini.

Bir karar verme vakti gelir ve Gülcemal, herkesi şaşırtacak bir adım atacak. Yenilgiyi kabul edecek ve bir daha geri dönmeyeceğini ilan edecektir. Artık yapayalnız olan Gülcemal, zorlu bir kararın ardından yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanacaktır.

Gülcemal dizisinin final yapma haberleri, hayranları arasında büyük bir hüznü beraberinde getirse de, dizi boyunca yaşattığı duygusal ve etkileyici anlarla unutulmaz bir yer edindiği kesin. Dizi, Melis Sezen ve Murat Ünalmış gibi yetenekli oyuncuların performansları ve izleyicileri derinden etkileyen hikayesiyle Türk televizyon tarihinde iz bırakan yapımlar arasında yer almaya devam edecek.

Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Burcu Özbek Defalarca Denedi Olmadı! Şimdi İse En İyi Bildiği İşe Geri Dönüyor

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri