Keşfet

Türkiye’nin Seyahat Ederek Kazanan Yotuberları Belli Oldu! Hem Geziyorlar Hem de Para Kazanıyorlar

Gezgin YouTuber'lar

Youtuber olarak para kazanmak çağımızın en popüler para kazanma şeklini oluşturuyor. Youtuberler bu anlamda gerçek anlamda bir gelir elde ediyor. Bilgisayar başından sunmuş oldukları içeriklerle bizleri eğlendiren youtuberler son dönemde gezgin ruhu ile evlerimize konuk oluyor. Her yaptıkları olay olan youtuberlerin ekstra sunumları gezgin ruhuyla birleştiğinde ortaya çok daha feminen tarzlar çıkarıyor. Ses tonları, gizemli bakışları ve çekmiş oldukları videolardaki tarz bizleri bulunduğumuz yerden alıp bambaşka alanlara götürüyor. Türkiye’de gezerek youtuberlik yapan youtuberleri sizler için bir araya getirdik.

Ruhi Çenet’ten İlginç Bilgiler

Ses tonundaki değişik tarz ve üstün bilgi birikimi ile gezgin ruhuna sahip olan Ruhi Çenet bizlere çok ilginç ve araştırdığımız bilgileri sunuyor. Özenle araştırdığı gerçek yaşamlar ve kültürler Ruhi Çenet’in videolarında yer alıyor. 17 yaşındayken Hindistan’da 5 yıl yaşayan entelektüel kültür sahibi youtuber bilgi birikimini özel bir dil ve özgün bir yapı ile paylaşıyor. Hoş ve etkili dili ile cevapladığı sorular, çoğu kişiye bilgi edindiriyor.

Barış Özcan İle Hayata Farklı Gözle Bakın

Gezginlik ve seyahat temasını işleyen youtuberlerden biri olan Barış Özcan yapmış olduğu paylaşımlarla ilginç bilgiler veriyor. Doğa temalı ve kültürel içerikleri ile seyahat ederek içerik üretiyor. Sevilen anlatımı ve sevimli dilinin yanı sıra çekmiş olduğu videolar da çok beğeniliyor. Yeni bilgilere yer veren yapısı Barış Özcan’ı youtuberlik alanında bambaşka bir sayfaya oturtuyor. Kendisini izleyenlerle önem vererek konuşma yapan youtuber gerçek ve kaliteli sunumları ile beğeni topluyor.

Mehmet Genç Ve Deneyimleri

Eski youtuberlerden biri olan Mehmet Genç gezgin seyyah olarak adlandırılıyor. Gezi tarzında hayatın gerçeklerini sunan ve Afganistan gibi tehlikeli coğrafyalardan çekimler yaparak insan hayatlarını kameraya alıp Youtube kanalından yayınlıyor. Plaj ve sahiller yerine gerçek hayatı öğrenmek isteyenler Mehmet Genç aracılığıyla gerçek yaşam alanlarını ve insan hayatlarını gözler önüne seriyor.

Hale Sargın İle Özel Bir Gezi

Arjantin Patagonya‘sından dünya turu yapmaya karar veren Hale Sargın, bu turu bisikletiyle sürdürüyor.  Bu özel gezisini videolarında paylaşıyor.

Şu yazımız dikkatinizi çekebilir: Türkiye’de gezilecek yerler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu