Keşfet

A101 9 Haziran 2022 Aktüel Ürün Kataloğu! Perşembe İndirimlerini Kaçırmayın! Bu İndirimler Bir Defa Gelir

A101 Aktüel

Pek çok kişinin merakla beklediği A101 9 Haziran 2020 kataloğu medyaya bomba gibi düştü. Özellikle indirimleri takip eden kişiler için merakla beklenen katalog yayınlandı. Aktüel katalogda bulunan indirimlerin her biri oldukça dikkat çekti. Perşembe günü a101 marketlere gelecek olan aktüel katalogda bulunan indirimlerle, pek çok kişi yapacağı alışverişi şimdiden belirledi.

Perşembe Gününün Harika İndirimleri

9 Haziran 2022 a101 kataloğu detaylı incelendiğinde Perşembe günü gelecek olan indirimli ürünlerin her biri yer alıyor. Bu ürünler özellikle ihtiyaç doğrultusunda indirimli alışveriş yapmak isteyen kişilere pek çok avantaj sağlıyor. Özellikle bu Perşembe gelecek olan aktüel ürünlerin arasında elektrikli ev aletleri, züccaciye, beyaz eşya gibi ürünlerin bulunması ile pek çok kişinin beklediği indirim geldi.

1-11

Samsung 58″ 4K Crystal UHD TV 10599 TL a101’lere Perşembe günü gelecek olan ve netflix, YouTube gibi içerik platformlara sahip olan ve aynı zamanda USB dosyaları okuyabilen özellik sahip olan Üstün teknoloji ürün gelecektir. Bu ürün Perşembe günü aktüel kataloğunda yayınlandı. Bu teknolojik ürünün yanı sıra özellikle bu hafta gelecek akıllı telefonlarda dikkat çekti.

2-3

A101 Elektroniklerde Devrim Yaptı

Cep Telefonu 1999 TL telefonu, 2 yıl boyunca garanti servis özelliği bulunan aynı zamanda 100 tarayıcı ve parmak izi sistemli hafızası 32 GB olan telefon pek çok kişi tarafından dikkat çekti. A101’e Perşembe günü gelecek ürünler arasında olduğu için telefon konusunda indirim bekleyenlerde, heyecan uyandırdı. Aynı zamanda Piranha mouse seti 79.95 TL’ye gelecek. Piranha akıllı bileklik ise 99.95’ye gelecek. Piranha kule parti hoparlörü, 279 TL Olarak gelecek. Ürünlerin her biri kaliteli akıllı ürünler olduğu için pek çok kişinin beklediği fiyatlara indirimli şekilde geliyor.

3-5

Aynı dikkat çeken beyaz eşyalarda oldu. 15 programlı ve aynı zamanda 2 yıl Vestel garantisine sahip olan, Hızlı yıkama ve ön yıkama gibi pek çok programı bulunan, SEG 9 kiloluk çamaşır makinesi, 3.899 TL olarak gelecek. SEG 4 programlı bulaşık makinesi ise 3199 TL olarak gelecek. Ayrıca statik soğutma sistemli SEG buzdolabı 3599 TL olarak gelecek.

4-4

5-2

6-2

7-1

Aşağıdaki içeriklerimiz de ilginizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri