Keşfet

Elektrik Ve Doğalgaz Faturası Ödeyenleri İlgilendiren Haber: Paranız Geri Verilecek!

Elektrik ve Doğalgaz Faturalarında Para İadesi

Elektrik ve doğalgaz ödeyenlere duyuru! Banka yönlendirmesi sonucundan sonra elektrik ve doğalgazda iade avantajı başlatıldı. Alternatif Bank, otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL’ye kadar nakit iade imkanı olduğunu internet sitesinde duyurdu. Haberin ayrıntıları…

Promosyon 23 Mayıs – 23 Haziran 2022 tarihleri arasında vadesiz TL hesaplardan verilmesiyle otomatik fatura talimatı üzerine geçerli sayılacaktır.

Kampanyanın Ayrıntıları

Avantaj için elektrik ve doğalgaz ödeme talimatı dahil edilecektir. Otomatik faturalı ilk talimat için 100 TL, faturalı ikinci talimat için 250 TL geri verilecektir. Kampanyaya dahil olmak için en az 2.000 TL limitli ek hesap (KMH) açılması gerekir.

Kampanyaya Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

  • Kampanyaya katılmak için talimat yazıp 4055’e SMS göndermeniz gerekir.
  • Promosyon, verilen ilk fatura talimatı için geçerlidir.
  • Kampanyanın tamamının faturalandırılması için ilgili faturayı 30 Haziran 2022 tarihi arasında en az bir defa ödemeniz gerekmektedir.
  • Kampanya süresince verilen talimatlar için kampanya bitiminden itibaren 6 ay süreyle geçerli olması gerekmektedir. Talimat verildikten sonraki 6 ayın içinde talimatı iptal eden müşterilere, yükledikleri nakite göre geri verilecektir.
  • Kampanyada kazanılan geri ödeme tutarı 8 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecek.
  • Müşteriler kampanyadan sadece bir defa faydalanabilecek ve 250TL’ye kadar kazanç elde eder.

KHM Nedir?

Kredili Mevduat Hesabı (KMH), vadesiz mevduat hesabında tanımlanan ve en kısa şekliyle tanımlanan, acil nakit ihtiyaçları için kullanılabilen bir kredi türüdür. Vadeli mevduat hesabınızda tanımlı ATM kartı ile 7 gün 24 saat ATM’den çekebileceğiniz hızlı kredi türüdür.

KMH Hesabının Özellikleri Nelerdir?

  • KMH hesabı, ihtiyaç kredisinden farklı olarak, hesabınıza tanımlanan nakittir. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • Kredi kontrolü prosedüründen farklı olarak, hesabınızda önceden tanımlanmış kısıtlamalar vardır, böylece ihtiyacınız olduğunda hemen kullanabilirsiniz.
  • Şubede kredi alınmasını gerektiren herhangi bir işlem olmadığı için mesai saatleri dışında ulaşılabilen kredidir.
  • Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz fatura, kredi kartı ile ödeme ve kira ödemenizi, hesabınızda nakit olmaması durumunda, nakit çekim dışında ödemenizi sağlayan bir hesaptır.

Aşağıdaki içeriklerimiz de ilginizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu