Keşfet

Elektrik Faturası Gelenler Dikkat! 400 TL İade Yapılacak! 10 Ağustos Son Gün

Elektrik Faturası İade

Garanti BBVA tarafından duyurulan kampanya, 10 Ağustos tarihine kadar Garanti BBVA müşterisi olan kişilere yöneliktir. Kampanya kapsamında, elektrik faturasını otomatik ödeme talimatıyla ödeyen müşterilere 400 TL’ye kadar iade yapılacak. Manuel ödemelerde ise iade tutarı maksimum 250 TL olacaktır.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak için, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerlemek gerekmektedir. İlk defa Garanti BBVA müşterisi olan ve ELEKTRIK promosyon kodunu uygulamaya giren bireysel müşteriler, 10 Temmuz – 10 Ağustos tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil üzerinden vadesiz hesap veya kredi kartlarıyla elektrik faturası ödemeleri gerekmektedir.

ELEKTRIK promosyon kodu, Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Profil ve Ayarlar” bölümünde yer alan “Promosyon Kodu Paylaş/Gir” alanından seçilmelidir. Kampanya koşullarını sağlayan müşteriler, ilk elektrik faturasını manuel öderlerse fatura tutarının %50’si kadar (maksimum 250 TL), otomatik ödeme talimatı verirlerse fatura tutarının tamamını (maksimum 400 TL) vadesiz TL hesaplarına veya Garanti BBVA kredi kartlarına ödül olarak iade alacaktır.

Ödül Geri Yükleme İşlemi

Ödül geri yükleme işlemi, müşteri olduktan sonra 11 Eylül 2023 tarihine kadar sadece ilk ve tek elektrik faturası için geçerlidir. 11 Eylül 2023 tarihinden sonraki ödemeler kampanyaya dahil değildir. Elektrik faturası hesaptan ödendiğinde ödül, müşterinin aktif Vadesiz TL Mevduat hesabına iki ay boyunca her ayın üçüncü haftası içinde yapılacaktır. Ödeme için müşterinin aktif bir Vadesiz TL Mevduat hesabının olması gerekmektedir. Kredi kartından yapılan ödemelerde ise iade tutarı, fatura ödemesini takiben ilk veya ikinci ekstresine yansıtılacaktır. Geri ödeme için müşterinin aktif bir kredi kartının olması gerekmektedir.

Müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil uygulamasından tamamlanamaması ve şubede devam etmesi durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde, mevcutta diğer Garanti BBVA Mobil müşterilerine yönelik sunulan özel kampanyalardan da faydalanılabilecektir.

Kampanya Detayları

Garanti BBVA’nın duyurduğu kampanya, elektrik faturasını otomatik ödeme talimatıyla ödeyen ve ELEKTRIK promosyon kodunu kullanan müşterilere özel olarak geçerlidir. Kampanya kapsamında, müşterilerin elektrik faturası ödemelerine göre farklı iade tutarları belirlenmiştir:

Otomatik Ödeme Talimatıyla Ödeme Yapanlar

Müşteriler, elektrik faturasını otomatik ödeme talimatı vererek ödediklerinde, fatura tutarının tamamını (maksimum 400 TL) vadesiz TL hesaplarına veya Garanti BBVA kredi kartlarına iade olarak alabileceklerdir. Bu durumda, kampanyadan maksimum iade tutarı olan 400 TL’yi elde edebilirler.

Manuel Ödeme Yapanlar

Müşteriler, elektrik faturasını manuel olarak ödediklerinde, fatura tutarının %50’sini (maksimum 250 TL) vadesiz TL hesaplarına veya Garanti BBVA kredi kartlarına iade olarak alabileceklerdir. Bu durumda, kampanyadan maksimum iade tutarı olan 250 TL’yi elde edebilirler.

Müşterilerin kampanyadan faydalanmak için Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından başlayarak ilerlemeleri gerekmektedir. Ayrıca ELEKTRIK promosyon kodunu da uygulama üzerinden belirtilen alana girmeleri şarttır. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ilk defa Garanti BBVA müşterisi olmaları ve ELEKTRIK promosyon kodunu kampanya dönemi içerisinde uygulamaya girmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda elektrik faturasını vadesiz hesaplarından veya Garanti BBVA kredi kartlarından biriyle ödemeleri gerekmektedir.

Müşteriler, kampanya şartlarını yerine getirdikten sonra ödül almak için fatura ödemesini takip eden süreçte belirtilen hesaplara iadenin gerçekleşeceği tarihleri takip etmelidirler. İadeler, vadesiz TL mevduat hesabına iki ay boyunca her ayın üçüncü haftasında yapılacaktır. Kredi kartından yapılan ödemelerde ise iade tutarı, fatura ödemesini takiben ilk veya ikinci ekstresine yansıtılacaktır.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Seyahatsever Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Ücretsiz Konaklama ile İlgili Detaylar

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri