Keşfet

Köpek Otellerinde Verilen Hizmetler Nelerdir?

Köpek Otelleri Güvenilir Mi?

Köpek otelleri seçiminde mutlaka detaya önem vermeye özen gösterin. Can dostlarımıza, sevimli patilere, köpeklerimize verilen hizmet skalası gün geçtikçe artıyor. Bu da biz hayvan severler için oldukça sevindirici. Çünkü onlara iyi bakmak istiyoruz. Güvenli ellere teslim etmek istiyoruz.

Köpek otelleri de bu hizmetleri güvenerek veren kurumlardan bir tanesi. Çoğu komple bir hizmet sunuyor. Siz ve köpeğiniz birçok hizmeti aynı yerden almanın konforunu yaşıyorsunuz. Çeşitli paket hizmetleri var ve sizin ihtiyacınız hangisi veya hangileriyse onlardan faydalanabiliyorsunuz.

Başlıca Hizmetler

 Köpek otellerinde can dostlarınıza, sevimli patilere, köpeklerinize öncelikle kreş hizmeti veriliyor. Yani çalışıyorsanız, köpeğiniz evde tek başına kalmak zorundaysa, siz ve köpeğiniz de bu durumdan memnun değilseniz sabah bırakıp akşam alabileceğiniz bir kreş uygulaması bu otellerde mevcut. Kendinizin götürüp getiremeyeceği durumlarda da servis hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Bu nokta diğer köpeklere zarar verebileceği saldırgan ırkların kimilerini de her otelin kabul etmediğini de belirtelim.

köpek otelleri

İşiniz seyahati gerektirebilir, tatile gidebilirsiniz. Yani köpeğinizi götüremeyeceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Böylesi uzun ayrılıklar için de köpek otelleri konaklama seçeneğini sizin önünüze koyuyor.

Eğitim Hizmeti

 Tuvalet eğitimi, itaat eğitimi ve benzeri eğitim konusu olan birçok konuda can dostlarınıza, sevimli patilere, köpeklerinize ihtiyacı olan her türlü eğitim bu otellerde verilmektedir. Bu noktada köpeğinizin ihtiyacı, yaşı, ırkı, mizacı göz önünde bulundurularak profesyonel eğitimcilerce planlama yapılmakta, eğitim ona göre verilmektedir.

Verilen hizmetlerden bir tanesi de veterinerlik hizmetidir. Köpeğiniz hastalandığı taktirde sizinle bilginiz doğrultusunda veterinerlik hizmeti alması sağlanmaktadır. Ayrıca bir başka hizmet olarak kuaförlük hizmeti de bu otellerde verilmektedir. Köpeklerinizin makine ve makas tıraşları yapılmakta, tüyleri şekillenmekte, sizin isteğiniz doğrultusunda hatta süslenmektedir. Tüylerinin taranması, kıtıkların açılması gibi hizmetlerin yanı sıra tırnak kesimi ve kulakların temizlenmesi gibi hizmetler de bu otellerde söz konusudur.

köpek otelleri

Nakil hizmeti de verilmektedir. Sevimli patilerle bir yerden bir yere gitmek oldukça zordur. Hele ki agresif ve büyük ırklarla bu daha da zordur. Şehirlerarası yolculuk yapmak istediğimizde de mutlaka özel aracımızın olması gerekmektedir. İşte köpek otellerinde verilen nakil hizmeti de bu konuda bizlere yardımcı olmayı hedeflemektedir. İçi köpeğinizin rahat edeceği şekil ve büyüklükte dizayn edilmiş araçlarla, sertifikalı eğitmenlerle ister şehir içi, ister şehirlerarası, isterse de ülkeler arası yolculuklar için bu otellerden hizmet alabilirsiniz.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Hayvan Otelleri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri