Keşfet

40 Haramilerin Hazinesi Var Mıdır? 40 Haramilerin Hazinesi Nerededir?

40 Haramilerin Hazinesi

Gezgin youtuberlar arasında bulunan Talha Uğurluel Mardin‘de bir kanalizasyon kazısında ortaya çıkarılan müzeyi gezerek takipçileriyle paylaşıyor. Talha Uğurluel’in paylaşımları izleyicilere gerçek bilgiler sunuyor. Bu paylaşımında Mardin’deki müze içerisindeki her türlü objeye yer veriyor ancak içlerinde öyle değerler bulunuyor ki görenler hayretler içinde kalıyor. Eski yıllarda masal tadında dinlediğimiz  40 Haramilerin hazinesi ve öyküsünün gerçek olacağı belki de kimsenin aklına gelmezdi. Bu videoyu izlediğimizde onların gerçekten var olduğuna inanmaktayız. Bu videonun içeriği bizlere gerçek bir keşfi sunuyor.

40 Haramiler Gerçekten Var Mıydı?

Talha Uğurluel’in etkileyici paylaşımı Mardin‘den bir müzeden yapılıyor. Bu müze diğer müzelerden oldukça farklı değerleri içeriğinde barındırıyor. Müzeyi ilginç yapan içinde bulunan değerlerin tesadüfen ortaya çıkmış olması. Talha Uğurluel bu malzemeleri sizler için tek tek tanıtıyor. Mimari görseli de son derece etkileyici olan müzenin içerisinde neler var neler. Ancak bu videoda öyle ayrıntılara yer veriliyor ki, kırk haramiler gerçekten var mıydı sorusunu kendimize sormadan edemiyoruz. Talha Uğurluel’in keşif ve incelemelerine bakılırsa gerçekten kırk haramiler vardı!

40 Haramiler Kimlerdi?

 40 Haramilerin Hazinesi

Eski hikâyelerde sürekli olarak duyduğumuz ve Ali Baba ve Kırk Haramiler olarak filmlerini izlediğimiz haramiler acaba Talha Uğurluel’in müze gezisinde bahsettiği 40 Haramilerin hazinesi olabilir miydi,  müzenin içerisindekilere bakıldığında onlar olabilir diyebiliyoruz. Ancak bazı kanıtlar çok daha eski yıllarda kavim ve kervanlar döneminde bu kervanların önlerini keserek ganimetleri alan haramiler de akıllara geliyor.

Oldukça özel bir anlatım ve sunum yapan Talha Uğurluel, edinmiş olduğu bilgilerle izleyicisine gerçek bilgileri sunuyor. Bu video, videoyu izleyen kişiler için tarihin eski sayfalarından oldukça güzel bilgiler sunuyor. Kültür sanat ve olağanüstülükler ile ilgili video paylaşımlarından hoşlanıyorsanız Talha Uğurluel’in bu paylaşımlı dikkatlice izleyebilirsiniz. İlginç ve muhteşem görsellerin yer aldığı paylaşım bizlere aynı zamanda gerçek ve bilinmez bir dünyanın da kapılarını izleyicileri için açıyor.

Bu içerikte 40 Haramilerin hazinesi hakkında bilgilendirmeler sunulmuştur. Buna benzer daha birçok gezi, tatil ve gastronomi içerikli paylaşımlar için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz;

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri