Keşfet

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Hayvan Otelleri

En İyi Pet Oteller

Hayvan otelleri sundukları hizmet içeriği ile kişilere yardımcı olur. Minik dostlarımızı, evimizde, bahçemizde beslediğimiz evcil hayvanlarımızı, kedi ve köpeklerimizi her yere götürmemiz mümkün olmuyor. Biz işe gittiğimizde evde yalnız kalmak istemeyen minik dostlarımız var. Uzak seyahatler, tatillere de çoğu zaman onları götüremiyoruz. Götüremediğimiz gibi yakın çevremizde onları emanet edebileceğimiz birilerini bulmakta da zorlanıyoruz.

Böylesi durumlarla karşı kaldığımızda neyse ki bize yardımcı olacak çeşitli hayvan otelleri var.  Bunlardan bazıları şu otellerdir. Vet216 Veteriner Kliniği, PatiLee Premium Pet Resort gerçek bir pet hotel hizmeti sunar.

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde çok çeşitli hizmet veren oteller mevcuttur. İyi bir araştırmayla size ve minik dostlarınıza hitap eden bir otel bulma imkânı gün geçtikçe artıyor. Bunlardan bazıları Santa Roza Polonez Köy hotel, Kalyon Hotel İstanbul, Kervan hotel Pendik de sizlere en iyi hizmeti veren evcil hayvan dostu otellerdir.

Çünkü hayvan sever kitlesi gün geçtikçe artıyor ve yeni, kaliteli işletmeler açılıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen hayvan otellerinde sizi ve evcil hayvanlarınızı mutlu edecek, onların mutlu ve huzurlu yaşamasını sağlayacak hizmetler her geçen gün artıyor.

Hayvan Otelleri

Hayvan Otelleri Ne Gibi Hizmetler Veriyor?

 Bu hayvan otellerin de hizmet olarak minik dostlarınız, evcil hayvanlarınız, kedi ve köpekleriniz için çok değişik seçenekler sunuluyor. Sizin ve evcil hayvanınızın ihtiyacı ne ise ona göre hizmet alıyorsunuz. Örneğin kedi ve köpekleriniz siz evde yokken evde kalamıyorsa kreş hizmeti alabiliyorsunuz.

Sabah bırakıp akşam alma koşuluyla verilen bu hizmetle sanki çocuğunuzu okula yollar gibi kendiniz bırakıp alabiliyorsunuz. Siz yapamıyorsanız bunun için servis hizmeti veren kuruluşlar da var.

Seyahate çıkmak zorunda kaldınız veya eve uzun süreli misafir gelecek ancak minik dostlarınızdan hoşlanmıyor, ya da minik dostlarınız misafirden hoşlanmıyor olabilir. Böylesi uzun süreli ayrılıklarda da bu otellerde evcil hayvanlarınız konaklama hizmeti alabiliyor.

Eğitim, Veterinerlik, Kuaför, Nakil Hizmetleri

 Evcil hayvanlarınızın, kedi ve köpeklerinizin, minik dostlarınızın bu otellerde alacağı hizmetler bunlarla da sınırlı değildir. Aynı zamanda onların eğitimle ilgili gereksinmeleri de bu kurumlarda sağlanabiliyor. Hastalanması durumunda oluşan veteriner ihtiyacı da sizin talebiniz ve isteğiniz doğrultusunda karşılanabiliyor.

Minik dostlarınızın kuaför ihtiyacını da bu merkezlerde sağlayabilirsiniz.  Tüylerinin kesiminden, makas ve makine tıraşından tutalım da kulak ve tırnak bakımına, banyosuna kadar çeşitli kuaförlük hizmetlerini bu otellerde alabilirsiniz.

Hayvan Otelleri

Yine bu oteller nakil hizmeti de vermektedir. Yani kedi ve köpeklerinizin ister şehir içi, ister şehir dışı, hatta yurt dışına yollamak istediğinizde son derece güvenli bir şekilde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri