Keşfet

Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik Hayranlarına İki Büyük Müjdesi Var!

Şahan Gökbakar'ın Yeni Projeleri

Türk sinema sektörünün sevilen oyuncusu Şahan Gökbakar son zamanların en çok izlenen projeleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Özellikle Recep İvedik serisi ile geniş seyirci kitlesine ulaşmıştır. Şahan Gökbakar Recep İvedik projesiyle ilgili hayranlarına iki büyük müjde vermiştir.

Recep İvedik Dijital Platformda Olacak

Recep İvedik film serisiyle birlikte geniş bir izleyici kitlesini etkileyen ve büyük gişe geliri sağlayan Şahan Gökbakar’ın başarısı Disney Plus Türkiye yetkililerinin de dikkatinden kaçmadı. Disney Plus Türkiye yetkilileri ünlü oyuncuyla anlaşma sağlayarak Recep İvedik’in yeni versiyonlarının bu platformda yayınlanması için adım atmıştır.

1-8

Disney Plus’ın Türkiye sineme sektörüne ilk günlerden Şahan Gökbakar ile görüşmelerinin yapılması ve kısa sürede anlaşmanın sağlaması önemli bir gelişme olmuştur. Disney Plus farklı ve çeşitli içerik üretilmesini isteyen bu anlaşma ünlü oyuncu Şahan Gökbakar cephesinde olumlu karşılanmıştır. Recep İvedik serisinin diğer filmlerinin 14 Haziran’da Türkiye’de yayına başlayacak olan Disney Plus’ta yayına geçecektir. Türk sinema sektörünün sevilen ve komedi dalında büyük izlenme başarısı yakalayan Recep İvedik serisinin Disney Plus’ ta yayınlanacak olması  ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın yurt dışında da taşınabilirliğini arttıracaktır.

Recep İvedik Dijital Bir  Dizi mi Olacak ?

Sevilen oyuncu Şahan Gökbakar’ın sinema sektörünün gelmiş geçmiş en komik ve başarılı tiplemesi Recep İvedik’in yeni sinema filmini bekleyen hayranlarına ünlü oyuncunun bir başka sürprizi daha geldi. Recep İvedik sadece film olarak değil dijital bir dizi olarak da Disney Plus’ ta izleyicilerin karşısına çıkacak. Türk sinema sektörüne adeta damga vuran Recep İvedik tiplemesinin yeni maceralarını artık dizi olarak Disney Plus platformunun üyeleri izleyebilecek. Recep İvedik karakterinin yeni maceralarını hem sinema filmi hem de dizi olarak bekleyen Şahan Gökbakar hayranları 14 Haziran ve sonrasında Disney Plus’ta bulacaklardır.

2-1

Dijital platformda dizi projesi olarak üstünde çalışılan Recep İvedik serisi birçok kişinin sabırsızlıkla beklediği komedi serisidir. Dijital platforma Recep İvedik serisinin geçişini ve dizi olarak da yayınlanması anlaşmasını kabul eden sanatçı sevenlerini çok mutlu etmiştir. Önümüzdeki günlerde izleyicilerle dijital platformda buluşacak olan Recep İvedik serisinin oldukça başarılı bir izlenme grafiği yakalayacağı düşünülmektedir.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri