Keşfet

Berrak Tüzünataç Tatil Planlarını Açıkladı! Hem Yeni Dizi Hem Tatil Bir Arada

Berrak Tüzünataç Yeni Projeleri

İsmini başarıları ile beraber birçok platformda duyuran Berrak Tüzünataç verdi. Uzun bir aradan sonra yeniden seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor ve televizyon dizileri içerisinde bir süredir uzakta durmaya çaba sarf eden oyuncu şimdi yeni dizisi olacak Babam, Hayallerim ve Ben isimli dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmayı büyük bir heyecan ile hazırlanıyor.

İşte Başarılı Oyuncunun Yeniden Ekranlara Dönme Serüveni

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin hazırlıkları Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay ikilisi ile devam etmekte bu iki isim dizi içerisinde başroller paylaşacaklar ve Berrak dizi için ilk açıklamasını yapmış bulunmakta.

Yaklaşan yaz dönemi ile tatil planları  artan güzel oyuncunun aynı anda yeni sezonu ile ekrana gelecek bir dizide yer alması ile beraber şu açıklamaları yaptı;“Yazın projeler de var, tatiller de var. Yaz sevdiğimiz bir mevsim. Hem iş hem tatil, vakit geçireceğiz inşallah.”

Yayınlanacak olan yeni dizilerin dijital platformlar  içerisinde değil de Ulusal Kanal olan Kanal D ekranlarında yayınlanacağı söylendi dizisinin ismini vermedi fakat Hayallerim Babam ve ben isimli dizisi Focus film kanalda için hazırlanıyor.

1-13

Gerçekleşecek Tüm Planlar Açıklandı

Dizinin güçlü bir kadrosu olduğu bilinmekte ve bu kadronun İçerisinde Tansel Öngel’in de bulunduğu ve sonrasında maalesef üzücü bir haber olarak bizden ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Yönetmen koltuğunda olan Cevdet Mercan ile aralarında bir anlaşma sağlanamamış olması ve sonrasında kendi yapım firması olan ve bunu kuran Fatih Aksoy ile ortak olan yönetmen koltuğunda oturan ünlü isimde projeden çekilme kararı almıştı.

Hayallerim, Babam ve Ben isimli dizinin büyük bir heyecan ile hazırlıklara devam etmekte ve oyuncu kadrosunun netleştirilmesi Kısa bir süre içerisinde beklenilmektedir.

Hikâye senaryosunu Sırma Yanığın yazdığı ve dizinin çekimlerine çok kısa bir süre içerisinde başlayacak ve ağustos ayı içerisinde izleyicilerle buluşma hedefi oldu beklenmekte. Yazın enerjisi ile ekran başına kilitlenen izleyicilerden gerçekten bu dizi için olumlu yanıtlar alınacağı düşünülmekte.

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri