Keşfet

Pınar Deniz’in Yeni Filmi Aşkın Kıyameti’nde Sorun Giderek Büyüyor! İşte Yaşananlar

Pınar Deniz'in Yeni Filmi

Yargı dizisinde Ceylin rolüyle patlama yapan bir kariyere sahip olan Pınar Deniz, Aşkın Kıyameti filmiyle ile yakında Netflix’te olacak. Filmin tanıtımı herkes tarafından merak ediliyor. Ancak izleyicilerin küçük problemi bulunuyor. Sorun Pınar Deniz’e eşlik edecek oyuncudur.

Geçen yaz çekimleri sona eren Aşkın Kıyameti filminde Pınar Deniz’e Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı eşlik etti. Antalya Olympos’ta çekilen yapım, masmavi deniz ve kumsal sahneleriyle bir yaz filmi olarak izleyicinin karşısına geçecek. Film, 20 Haziran’da Netflix’te gösterime girecek.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı filmin tanıtımı izleyicileri, çok sıcak bir aşk olay örgüsü beklediğini gösteriyor. Boran Kuzum, dizide Pınar Deniz’in partneri olarak izleyici karşısına çıkması bekliyor. Seyircinin problemi burada başlamaktadır.

Filmin Tanıtımı Heyecan Yarattı

Filmden gelen yeni tanıtım izleyici de büyük heyecan yarattı. Ancak seyircilerden gelen yorumlar çok dikkat çekildi. Tanıtırımı takip eden birçok izleyici, Pınar Deniz’in yanında Kaan Urgancıoğlu’dan başka birini görmek istemediklerini söyledi. Seyirci yorumlarında, Kaan Urgancıoğlu’dan başka hiçbir erkeğin Pınar Deniz’e uymadığına dikkat çekti.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği bir filmde Pınar Deniz, yoga kampına gelen hippi benzeri bir şarkıcıyı canlandırıyor. Boran Kuzum’da Pınar Deniz’in canlandırdığı Lidya karakterine aşık olan bir genci geri getirmek için bir arkadaşının isteği üzerine bir yoga kampına gelir. Çiftler arasında fırtınalı bir aşk yaşanır.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’un ortak olarak başarıları, önce Aşk 101’de daha sonra da yargıda bir çift olarak ortaya çıktıkları için onları zorluyor gibi görünüyor. Seyirci ikiliyi o kadar kucakladı ve sevdi ki, onları çeşitli yapımlarda başka oyuncularla birlikte görmeye dayanamadılar.

Aşkın Kıyameti Film Konusu

Reklam ajansı iflas eden ve borca giren Fırat, katıldığı bir yoga etkinliğinde bir şarkıcıya aşık olur. Kendilerini bir araya getirecekleri bir yolculukta onları belirsizlik beklemektedir.

Pınar Deniz Kimdir?

4 Kasım 1993 Adana doğumlu olan Pınar Deniz, aslen Mardinli ve Arap asıllıdır. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde okudu, ancak mezun olmadı. Çocukluğundan itibaren oyuncu olmayı hayal eden Pınar, dans derslerine ek olarak oyunculuk eğitimi de aldı.

İlk oyunculuğu 2014 yılında Sil Baştan dizisinde Evrim karakteri ile kazanmıştır. Gerçek ününü Vatanım Sensin dizisi ile yapmıştır. Ayrıca şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani şarkısının müzik videosunda rol aldı.Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı bir televizyon dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz, projede Can Yaman’la birlikte rol almak istedi ancak Yaman’ın bozuk tavrı nedeniyle projeye katılmaktan vazgeçmesiyle gündeme geldi.

2016-2018 yılları arasında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini oynadı. Netflix’te yayınlanan “Aşk 101” dizisinde Burcu karakterini canlandırdığı için halk tarafından tanındı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı rolünü oynayan güzel oyuncu, sonunda Yargı dizisinin kahramanı olarak ekranda yer aldı.

Pınar Deniz’in Rol Aldığı Projeler

 • 2014: Sil Baştan (Evrim)
 • 2015: Beyaz Yalan (Azra)
 • 2016: Vatanım Sensin (Yıldız)
 • 2018: Bir Deli Rüzgar (Gökçe Yüksel)
 • 2019: Aşk 101
 • 2020: Menajerimi Ara (Konuk oyuncu)
 • 2021: Kırmızı Oda (Nazlı)
 • 2021: Yargı

Pınar Deniz’in Aldığı Ödüller

 • 2017: İKÜ Kariyer Onursal Ödülleri.
 • 2021: 11. İMK Sosyal Medya Ödülleri. 12. Engelsiz Yaşam Vakfı Ödülleri. 20. YTÜ Yılın Yıldızları Ödülleri. 1. Uluslararası Kristal Ödülleri.
 • 2022: 4. Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ödülleri  13. Quality Of Magazine Dergisi Ödülleri’dir.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri