Keşfet

Pınar Deniz’in Paylaşımlarına Yorum Yapan Kaan Urgancıoğlu Sosyal Medyayı Fena Salladı! Herkes Bunu Konuşuyor

Pınar Deniz’in Paylaşımları

Güzel oyuncu Pınar Deniz Yargı dizisiyle son zamanların en çok konuşulan oyuncuları arasında yer alıyor. Cannes Film Festivaline de katılan başarılı isim reklam yüzü olduğu mücevher markasının takıları ve görkemli elbisesiyle adeta göz kamaştırdı.

Dizideki Partneri Yorum Yaptı

Vatanım Sensin dizisiyle adını duyuran ve daha sonra başka projelerde yer alan Pınar Deniz Yargı dizisinden önce Kırmızı Oda’ya konuk oyuncu olarak katılmıştı. Buradaki Nazlı karakteriyle beğeni toplayan başarılı ismin asıl çıkışı ise şüphesiz Yargı dizisiyle oldu. Avukat Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz’in oyunculuk yeteneği ve kameralar karşısındaki uyumu hayranları tarafından da oldukça beğeniliyor.

1-37

Yargı dizisinde başrolü paylaştığı Kaan Urgancıoğlu ile de çok iyi anlaşan Pınar Deniz Cannes Film Festivalinde boy gösterdi ve birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Dizideki partneri Kaan Urgancıoğlu Pınar Deniz’in Cannes’tan paylaştığı fotoğrafa yorum yapmayı ihmal etmedi. Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun yıldız emojisi koyduğu Pınar Deniz’in fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Rol arkadaşının bir yıldız gibi parladığını ifade eden Kaan Urgancıoğlu’nun yorumu da binlerce beğeni alarak sosyal medyada büyük ses getirdi.

2-24

Reklam Yüzü Olarak Katıldı

Su yeşili elbisesi ve duruşuyla kendisine hayran bırakan Pınar Deniz reklam yüzü olduğu mücevher firmasını temsilen Cannes’ a katıldı. Mücevher firmasının takılarını da çok hoş bir şekilde sergileyen güzel oyuncu herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Film festivalinden paylaştığı fotoğrafında yer alan elbisesinin tasarımının Özgür Masur’ a ait olduğu ifade edildi. Duru güzelliği ve kendine has bakışıyla ilgi odağı olan Pınar Deniz’in bu halleri hayranları tarafından da oldukça beğeni topladı.

3-17

Yargı dizisinde canlandırdığı Avukat Ceylin karakteriyle hayranlarının ilgisini daha çok gören Pınar Deniz’in bu yıl en parlak dönemlerinden birisi olarak öne çıktı. Genç yaşına rağmen birçok projede rol alan Pınar Deniz için Yargı dizisi adeta dönüm noktası oldu. Partner uyumuyla da göz dolduran Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu hakkında dönem dönem aşk dedikoduları da çıkmaya devam ediyor. Çok iyi anlaşan iki oyuncunun enerjisi Yargı dizisi için büyük bir şans olarak nitelendirildi.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri