Keşfet

Sizi Dinliyorum Öyle Çok Sevildi Ki? İzlemeyen Pişman

Sizi Dinliyorum Dizisi

“Sizi Dinliyorum” dizisi, oyuncu Onur Buldu’nun farklı karakterlere hayat verdiği bir Türk televizyon dizisidir. Her bölümde Onur Buldu, 5 farklı karakteri canlandırmakta ve bu karakterlerin eşsiz ilişki terapisi deneyimlerini izleyicilere sunmaktadır. Dizi, 2018 yılında Norveç’in en çok izlenen dizisi olan “Couples Therapy” (Çift Terapisi) adlı formattan uyarlanmıştır.

Her Bölümde Farklı Bir Terapi

Her bölümde, 4 farklı çiftin terapi süreçlerinden kısa kesitler gösterilerek modern çağdaki ilişkilerin farklı yönleri ele alınmaktadır. Onur Buldu’nun canlandırdığı karakterler, çeşitli sorunlarla başa çıkmaya çalışan, farklı yaşam tarzlarına ve ilişki dinamiklerine sahip çiftlerin terapilerini yönlendirmekte ve izleyicilere ilginç bir şekilde sunmaktadır.

Dizide Konuk Oyuncular

“Dizi” adı verilen bu yapım, içinde Onur Buldu ve Pelin Ermiş’in de bulunduğu birçok konuk oyuncuyla zenginleşen ve modern ilişki dinamikleri ve evlilik/ilişki terapisi süreçlerine odaklanan “Sizi Dinliyorum” dizisidir. Pelin Ermiş, evlilik terapisti rolünü canlandırarak farklı çiftlerin ilginç sorunlarını çözme süreçlerinde danışanlara yardımcı olmaktadır.Dizide ayrıca Onur Buldu’nun canlandırdığı Seyfo karakteri, yaş farkına rağmen Mualla (Ayşenil Şamlıoğlu) ile evlenmiş ve yeni aşkının mutluluğunu yaşarken, beklenmedik bir şekilde yaşlı ve zengin bir kadınla hayatını birleştirmiştir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Seyfo’nun bu duruma ne kadar onay verdiği veya bu evlilikle ilgili nasıl düşüncelere sahip olduğu belirtilmemiştir.

Sizi Dinliyorum Dizisi Keyifli,Eğlenceli Ve Düşündürücü

“Sizi Dinliyorum” dizisi, karmaşık bir hikayeyi ele almayı amaçlamasa da, basit vaadini yerine getirerek seyirciye keyifli ve eğlenceli bir deneyim sunmayı başarmaktadır. Onur Buldu’nun performansının etkileyici olduğu ve diğer oyuncuların da onunla aynı düzeyde olduğu belirtilerek diziye övgülerde bulunulmaktadır. Dizi, yayına girdiği platformun nadir kaliteli projelerinden biri olarak değerlendirilmekte ve izleyicilerden şans verilmeyi hak ettiği ifade edilmektedir.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Sevgilisiyle Gittiği Tatilde İlanı Aşk Etti

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri