Keşfet

Gupse Özay’dan Sevindiren Haber Geldi! Ünlü Komedyenin Sağlık Durumu Nasıl

Gupse Özay'dan Sevindirici Haber

Uzun zamandır birlikte olan ve 2020 yılında İzmir’in Çeşme ilçesinde evlenmişti. Evliliklerinin üzerinden neredeyse iki yılı devirecek olan çiftten mutlu haberin geldiği öğrenildi. Gupse Özay’ın 6 aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği sevenlerini heyecanlandırdı.

Film Setinden Evliliğe

Ekranların sevilen yüzü oyuncu ve senaryo yazarı Gupse Özay 2014 yılında film setinde Barış Arduç ile birlikte rol almıştı. Sette başlayan arkadaşlık zamanla sevgililiğe dönüştü. Hayranlarının evlilik beklediği ikili 2020 yılında Çeşme’de evlenerek ilişkilerini resmiyete dökmüştü. Magazin dünyasından uzak bir hayat tercih eden Gupse Özay ve Barış Arduç çifti daha çok yaptıkları işlerle anılmak istiyorlardır.

Deliha filminde başlayan arkadaşlıktan sonra gelişen aşk ve evlilikten sonra ünlü çiftten beklenen haber sonunda geldi. Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve yorumla beraber Gupse Özay’ın 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bebeğin ve Gupse Özay’ın sağlık durumlarının iyi olduğu da öğrenildi. Ünlü oyuncu Gupse Özay’da Ömür Sabuncuoğlu’nun paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşarak hamilelik haberini doğrulamış oldu.

1-35

Hayranları Bu Habere Çok Sevindi

Hakkında ara ara hamilelik haberi çıkan Gupse Özay 6 aylık hamile olduğu ile ilgili herhangi bir açıklama daha önceden yapmamıştı. Bu mutlu habere hem Gupse Özay’ın hayranları hem de Barış Arduç’un hayranları çok sevindiler. Geçtiğimiz aylarda kendisine yöneltilen soruda çocuk sahibi olmak istediğini ama öncesinde işlerin düzene girmesinin gerekliliği vurgulayan Barış Arduç’un baba olacağı için çok mutlu olduğu da ifade edildi. Gupse Özay annelik sorularına hep olumlu ve istekli cevaplar veriyordu.

2-23

Genç çiftin Deliha filminde başlayan arkadaşlığı uzun bir zaman sevgililik düzeyinde ilerlemişti. 2020 yılında Çeşme’de evlenen Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin kız bebek beklediği haberi öğrenildi. Bu haberi sosyal medya hesabından paylaşan gazeteci Ömür Sabuncuoğlu ‘teyze oluyorum’ mesajıyla haberi ilan etmiş oldu. 6 aylık hamile olan Gupse Özay’ın ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu da eklendi. Ünlü çifte yöneltilen soruların çoğunda bebek ne zaman sorusu yer alıyordu.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri