Keşfet

Bir Zamanlar Çukurova’da Yaşananlar Şok Etti! Seyirci Bu Sefer Buna Ne Diyecek

Bir Zamanlar Çukurova Şok Gelişmeler

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova başarıları ile adından söz ettiriyor. 4. Sezonu heyecan içerisinde devam eden dizi büyük bir ilgiyle izleniyor. Yayınlanan son bölüm yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Her hafta perşembe akşamları ATV ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin son bölümünde de önemli gelişmeler yaşandı. Dizi ile ilgili ortaya atılan iddialara göre ise Abdülkadir ile Hakanın hesaplaşmasının yaklaştığı belirtiliyor. Tıms b yapımcılığı ile çekilen dizide Burak Sağyaşar ve Timur Savcıda görev alıyor. Geçmişin hesabı etiketiyle gündeme gelen dizide sona yaklaşıldığı bölümlerden net bir şekilde anlaşılıyor.

Abdulkadir ve Hakanın Büyük Hesaplaşması

Adım adım finale doğru giden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oldukça heyecanlı gelişmeler yaşanıyor. Dizinin geçen akşam yayınlanan son bölümünde Hamran tarafından saldırıya uğrayan Hakanı Abdulkadir kurtarıyor. Tehlike çanlarının çaldığını anlayan Hakan ise Züleyha ile ilgili güvenlik tedbirlerini arttırıyor.

Züleyha ise bir şeylerin yolunda gitmediğini anlayarak Hakanı takip eder. Balayında olan ikiliyi zor günler bekler. Züleyha yaşanan olaylardan şüphelenir ve Hakana bu gizemin ne olduğunu sorar. Hakan ise küçük bir işi olduğunu söyleyerek Züleyha ya bir açıklama yapmaz. Hakan gizli bir şekilde Adana’ya gider ve burada Abdulkadir ile buluşur. Ancak Hakan otele geri döndüğünde büyük bir şok yaşar. Züleyha çocukları da alarak oteli terk eder.

Hakan Fikret’ten Yardım İstiyor

Züleyha ve çocukların otelden ayrıldığını öğrenen Hakan vakit kaybetmeden konağa döner ancak Züleyha konakta da değildir. Bunun üzerine ise Hakan ezeli düşmanı olan Fikret’ten yardım ister. Züleyha Fikret’i aramış ve bulunduğu yeri Hakana  asla söylememesini istemiştir. Ancak Fikret Hakanın anlattıkları karşısında hemen Züleyha ve çocukların yanına gider.

Durumu açıklayan Fikret Hakanla açık açık konuşmasını ister. Abdulkadir ise Hamran’ı öldürmüştür. Hakan Züleyha’ya verdiği sözü tutamadığı için çok sinirlidir ve Abdulkadir ile hesaplaşma yapar. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde ise iki ismin hesaplaşması izleyici ile buluşacak. Yeni bölümde heyecan dolu sahneler yer alacak.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri