Keşfet

Aşk Taktikleri 2 Filmine Birde Böyle Bakın

Aşk Taktikleri Filmi

Netflix platformunda yayınlanan Aşk Taktikleri 2 adlı sinema filmine olan ilgi giderek artıyor. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini üstlendiği romantik komedi filmi, geçen yıl yayınlanan ilk versiyonunun ardından da büyük beğeni topladı.

Aşk Taktikleri 2, 14 Temmuz tarihinden itibaren Netflix’te izleyicilerle buluştu ve sosyal medyada da büyük bir hareketlenme yarattı. Demet Özdemir, sezon içinde, Adım Fara dizisiyle de hayranlarını mest etmişti. Şükrü Özyıldız ise Ruhun Duymaz isimli yeni romantik komedi dizisinde Burcu Özberk ile başrolde yer alacak ve 24 Temmuz’da izleyicilerle buluşacak.

Yeni Projeler Büyük Hazırlıklarla  Geliyor

Her iki başrol oyuncusu için de kariyerlerinde olumlu bir süreç yaşandığı görülüyor. Aşk Taktikleri 2 filminin Netflix platformunda dünya çapında başarılı bir çıkış yapması, her iki oyuncunun kariyerine olumlu etki yaptı ve yer aldıkları projelerin önemini artırdı.

Dünya genelinde 52 ülkenin verilerinin incelendiği raporlarda, Aşk Taktikleri 2  filminin üçüncü sıradan listeye girmesi ve en iyi on proje arasında yer alması büyük bir başarı olarak kabul ediliyor. Netflix ile birlikte dünyanın birçok ülkesine yayılan film, geniş bir izleyici kitlesine ulaşarak oyuncuların uluslararası tanınırlığını artırdı.

Aşk Taktikleri 2
Aşk Taktikleri 2

Şükrü Özyıldız Bu Sefer Adını Çok Konuşturacak

Şükrü Özyıldız’ın Ruhun Duymaz dizisinin zamanlamasının oldukça iyi olduğu belirtiliyor. Aşk Taktikleri 2 filminin başarısının, Şükrü Özyıldız’ın yeni dizisine de olumlu bir etki yapması bekleniyor. Bu durumun önümüzdeki haftalarda Özyıldız’ın daha çok gündeme gelmesini sağlayabileceği değerlendiriliyor.

Aynı şekilde, Burcu Özberk için de yeni dizinin büyük önemi bulunuyor. Şükrü Özyıldız ve Burcu Özberk ikilisinin elde edeceği reyting ve sosyal medya sonuçları, hayranları tarafından şimdiden büyük merak konusu haline geldi.

Aşk Taktikleri 2 filminin başarısı, oyuncuların kariyerlerine olumlu etki yaparken, Şükrü Özyıldız ve Burcu Özberk’in yeni projeleriyle ilgili beklentileri yükseltti. Her iki oyuncunun da önümüzdeki dönemdeki performansı ve projeleri, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilecektir. Romantik komedi sevenler için heyecan verici günlerin geldiği söylenebilir.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Gaziosmanpaşa Ücretsiz Açık Hava Sineması

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri