Keşfet

Erşan Kuneri 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor! İşte Yayın Tarihi

Erşan Kuneri Yeni Sezon

Erşan Kuneri ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ilk dizisi olarak yayınlandı. Yayınlandığı ilk sezondan itibaren oldukça büyük bir ilgi gördü. İzlenme hem de sosyal medya oranı olarak Erşan Kuneri dizisi oldukça büyük bir kitle tarafından beğenildi. Bu yüzden de 2 sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu haline geldi.

Erşan Kuneri Gora filminin en sevilen karakterlerinden biriydi. Şimdilerde dijital platform olan Netflix kanalına dizi olarak dönmesi ile bu karakteri seven kişiler için oldukça dikkat çekici bir dizi oldu. Şimdilerde ise yeniden Netflix’te 2 sezonu ne zaman başlayacağı heyecanla bekleniyor.

Yılmaz’ın resmi Twitter hesabından yayınladığı, twit ile pek çok kişi heyecanlandı. Twit ile Salı günü çekimlerin başlayacağı duyurdu.

Erşan Kuneri Oyuncuları Kimlerdir?

Ersan Güneri dizisinin konusu Kadar oyuncuları da oldukça dikkat çekti. Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Niperi Şahinkaya ve Merve Dizdar gibi birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor.

İddialı oyuncu kadrosu ile Ersan Güneri dizisinin ilk sezonu oldukça dikkat çekti. Netflix’te yayınlanan dijital dizinin 2 sezonun çekimlerine başlandığı Cem Yılmaz tarafından duyuruldu. Böylelikle dizinin sosyal medya ve izleyici hayranları tarafından heyecanla ikincisi sezonun gelmesi bekleniyor.

1-1

Erşan Kuneri Dizisinin Konusu Nedir?

Erşan Kuneri dizisi hem karakterleri hem de konusu ile de oldukça dikkat çekiyor. Özellikle Gora dizisiyle dikkat çeken Erşan Kuneri karakterim bu dizi ile birlikte 1975 ve 1978 yılları arasındaki sinema serüveni anlatılacak. İrem dizisi olduğu için özellikle nostalji hayranları tarafından dizi Büyük bir ilgi gördü. Netflix’te başla yayınlanacak olan diğer sezonun çekimlerine de başlandığı için sosyal medya tarafından sıklıkla konuşulmaya devam ediyor.

Erşan Kuneri karakteri aynı zamanda Arif v filminde de yer aldı. Arif v filmi de yine oldukça dikkat çeken ve Cem Yılmaz’ın en sevilen filmlerinden biridir. Bu yüzden de özellikle Erşan Kuneri karakterinin dijital ortamda bir diziye taşınması başarıyı sağladı. Erşan Kuneri dizisinin yeni sezonunun yayınlanacağı tarih ise özellikle dizinin izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Sosyal medya üzerinden dizinin takibi sürekli yapılmaya devam ediliyor.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri