Keşfet

Burcu Özbek Defalarca Denedi Olmadı! Şimdi İse En İyi Bildiği İşe Geri Dönüyor

Burcu Özbek

Burcu Özberk, 1989 yılında Eskişehir’de doğan ve 2013 yılından bu yana televizyon ekranlarında boy gösteren etkileyici bir kadın oyuncudur. Kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adım atan Burcu Özberk, Güneşin Kızları projesindeki Nazlı karakteriyle popülerlik kazandı ve bu başarısını ardından üst üste başarılı projelerle pekiştirdi.

Aslan Ailem dizisindeki başarısından sonra romantik komedi türündeki Afili Aşk dizisiyle izleyicilerin gönlünü fetheden Burcu Özberk, bir başka romantik komedi dizisi olan Aşk Mantık İntikamda da güçlü bir oyunculuk sergiledi. Bu performanslarıyla birçok hayranı tarafından romantik komedi dizilerinin kraliçesi olarak adlandırıldı.

Burcu Özberk Yaz Dizilerine Yeni Bir Heyecan Getirecek

Çocukluk ve Kraliçe gibi dramatik projelerde de başarılı roller çıkarmasına rağmen, bu dizilerin kısa süreli olması, Burcu Özberk için bir talihsizlik olarak değerlendirildi. Fakat şimdi ünlü oyuncu, yeni bir romantik komedi dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

O3 Medya tarafından hazırlanan Ruhun Duymaz dizisinde, Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşıyor. Dizide, Onur (Şükrü Özyıldız) gözü işinden başka bir şey görmeyen bir ajan; Ece yani Burcu Özberk ise bin bir hüneriyle göz kamaştıran profesyonel bir hırsız olarak karşımıza çıkacak. Onur ile Ece’nin aşk dolu hikayesi, yaz dönemine renk katacak ve romantik komedi sevenlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Burcu Özberk Bu Sefer Çok Konuşulmaya Aday Gösteriliyor

Ruhun Duymaz dizisinin kadrosunda Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi deneyimli isimler de yer alıyor. Dizinin fragmanının paylaşılmasıyla birlikte, hayranlar heyecanla yeni dizinin başlamasını bekliyor.

Burcu Özberk’in başarılı oyunculuk yeteneği ve romantik komedi türündeki deneyimi, Ruhun Duymaz dizisinin başarısına olumlu katkı sağlayacağı düşünülüyor. Dizi, izleyicilere eğlenceli, duygusal ve romantik anlar yaşatmaya aday gözüküyor. Burcu Özberk’in hayranları ve romantik komedi severler için, bu yeni proje yaz dönemine keyifli bir renk katacak gibi görünüyor.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Dönence Dizisi’nin Ceren Karakterini Berfin Ant Canlandıracak

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri