Çocukİstanbul

Ataşehir Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçesini Ücretsiz Gezin! Çocuklara Özel Ücretsiz Hizmet

Ücretsiz Geziler

Çocuklar özellikle hafta sonu tatillerinde ve bahar ve yaz mevsimlerinde dışarı çıkıp gezmeye gereksinim duyar. Böyle zamanlarda ebeveynler tarafından güvenli bir adreste gezinmelerinin sağlanması önemlidir. Bu yüzden de en güvenli ve çocuklar için en müsait olan güzel alanlarda bu tarz geziler düzenlenebilir. Bu konuda bilhassa Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçesi ve Keşif Bahçesi oldukça dikkat çekiyor. İçerisinde bulunan çocuklar için uygun pek çok alan ve özellikle ücretsiz olması ile ebeveynlerin her zaman götürebileceği bir alandır. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan ve tamamen ücretsiz olan bu alanda çocuklar için uygun olan pek çok ortam bulunuyor.

Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçesi Keşif Bahçesinde Yer Alan Bölümler

Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçe ve Keşif Bahçesi özellikle ağaçtan evler oldukça dikkat çekiyor. Çocukların mutlu olacağı ve pek çok yeri keşfedebileceği bu tarz ağaçtan evler oldukça eğlenceli alanlardır. Özellikle çocukların çok rahat bir şekilde oyun oynayabileceği kum alanları da burada mevcuttur. Özellikle tamamen ücretsiz olması ile birlikte bütün ebeveynlerin çocuklarını getirebilmesi için müsait alanlardır. Çocukların kova ve kürekle gittiği bu alanlarda saatlerce vakit geçirmesi de mümkündür.

Botanik kısmında ise herhangi bir kafe bulunmasa da ufak atıştırmalıkların bulunduğu alanların olması oldukça yeterli oluyor. Aynı zamanda piknik yapmaya elverişli açık alanlar olduğu için her zaman tercih edilebilir. Kapanış saati ise akşam beştir. Kasım aylarından itibaren pazartesi günleri kapalı olmasına rağmen her zaman gidilebilecek bir alandır.

Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçesi ve Avantajları

Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçesi ve Keşif Bahçesi çocuklar açısından oldukça avantajlıdır. Açık kısımları piknik yapmaya uygun alanlar olduğu için ailecek çocuklarla güzel vakit geçirmek mümkündür. Aynı zamanda kum alanları ile birlikte çocukların saatlerce oynayabileceği ve doğayı keşfedecekleri bir alandır. Bilhassa ücretsiz olması ile birlikte bütün ailelerin rahatlıkla hafta sonu tatillerinde ve Kasım ayından itibaren pazartesi hariç her gün götürebilecekleri avantajlarını sunuyor.

Bu yüzden çocukları için verimli vakit geçirmek isteyen ebeveynler açısından her zaman oldukça ideal bir açık alandır. Ağaç evinin bulunması çocukların her zaman ilgisini çekebilecek ve pek çok keşif yapabileceği alan vardır. Aynı zamanda tamamen güvenilir olması ile çocuklar açısından her zaman oynayabilecekleri rahat edebilecekleri bir ortam sunuyor.

Bu yazımızda Ataşehir Nezahat Gökdeniz Botanik Bahçesini Ücretsiz Gezin! Çocuklara Özel Ücretsiz Hizmet konusunu ele aladık. Daha fazla gezi fikri için GeziLinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri