İstanbulMarmaraYurtiçi Gezilerimiz

Belediyelerin Düzenlediği Ücretsiz Gezi Turları: Bağcılar Belediyesi Ücretsiz Bursa Gezisi

Bağcılar Belediyesi Bursa Gezisi Başvuru Şartları

Belediyelerin düzenlediği ücretsiz gezi turları ve aktiviteler son zamanlarda oldukça popüler oldu. Bağcılar belediyesi de bu kapsamda bir çok şehire gezi düzenlemektedir. İstanbul Bağcılar Belediyesinin 2022 – 2023 yılı düzenlediği geziler arasında Bursa, Edirne, Çanakkale gibi şehirler yer almakta olup, Bursa gezisi için kayıtlar başlamıştır. İstanbul’dan hareketle başlayacak olan gezi için bazı kriterler aranmaktadır. İşte detaylar..

bursa-gezilecek-yerler

Geziden Kimler Faydalanabilir ve Başvuru Şartları Nelerdir?

Belediyelerin Düzenlediği Ücretsiz Gezi Turları kapsamında Bağcılar Belediye tarafından düzenlenen Bursa gezisine katılmak için ve Bursa’ya tarihi ve kültürel bir gezi yapmak için Bağcılar oturmanız şartı gerekmektedir. Rehber eşliğinde gerçekleşecek bu gezi de 14 yaşından küçük olan ziyaretçiler bu geziye katılamayacaktır. 14-18 yaş aralığında olan kişiler ise yanında velisi olma şartı bulunmaktadır. Geziye aynı haneden sadece iki kişi katılabilecektir ve gezi için kayıt yaptırmayan misafirler geziye katılamayacaktır. Aynı haneden de olsanız geziye 2 kişi katılacaksanız her bir kişi için ayrı ayrı kayıt yapılması gerekmektedir. Eğer gezi için yeterli talep olmaması halinde gezi ileri bir tarihe ertelenebileceği şeklinde Bağcılar Belediyesinin açıklaması mevcut, Gezi planlamanızı yaparken bunu da ayrıca dikkate almanızı öneririz. Ayrıca Geziye katılacak araçlar programın belirlendiği günde saat 07:30 ‘da Bağcılar Belediyesinin bahçesinden hareket edileceği planlanmaktadır ve Geziye katılacak olanların kalkış saatinden yarım öncesinde hareket alanında bulunması gerekmektedir. Geziye katılmak için kayıt yaptırdığı halde geziye bir şekilde katılamayacak olan misafirlerin hareket saatinden en az 24 saat öncesinde Bağcılar Belediyesine ait 0212 4100600 numaralı telefonu arayarak bilgi vermesi gerekmektedir. Kayıt yaptırdığı halde geri bildirim yapmayan misafirler geziye katılmış olarak sayılacaktır.

Başvuru için Tıklayın

Bu yazımızda da Belediyelerin Düzenlediği Ücretsiz Gezi Turları nı konu aldık. Ayrıca Daha Fazla Ücretsiz Gezi ve Aktivite Önerisi İçin Aşağıdaki Yazılarımıza Bakabilirsiniz.

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri