Çocukİstanbul

Legoland Ücretsiz Çocuk Bileti Alma Yöntemleri! Sınırlı Sayıda Kaçırmayın

Legoland Bedava Çocuk Bileti Alma Yöntemleri

İstanbul’un kargaşasından bir an olsun kurtulup eşinizle, dostunuzla, arkadaşınızla beraber çocuklarınıza ücret alınmadan bütçenizi sarsmadan güzel vakit geçirerek mutlu olup sevdiklerinizle anı biriktirmek istemez misiniz? İşte tamda herkesin ihtiyacı olan bu mutluluğu Bayrampaşa LEGOLAND DİSCOVERY CENTRE de eğlenerek çocuklarınıza Legoland Ücretsiz Çocuk Bileti Alma Yöntemi ile hem kendinize hem de yanınızda sizinle mutlu olmasını istediğiniz sevdiklerinize ve tabi ki de en kıymetliniz çocuğunuza unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz. Sevdikleriyle güzel anılar biriktirmeyi her insan hak eder.

Bayrampaşa Legoland Discovery Centre’ye çekilişsiz kurasız bütün çocuklar ücretsiz giriş yapabilir. Tek yapmaları gereken yanlarında bir büyüklerini getirip onunla birlikte içeriye girmek sınırlı sayıda kontenjanı olan biletleri kaçırmadan alın.

Legoland Discovery Centre Çocuğunuzun Ücretsiz Girebilmesi İçin Tek Yapmanız Gereken

Legoland Ücretsiz Çocuk Bileti Alma Yöntemi şu şekilde; Telefonumuza Avrasya Tüneli mobil uygulamasını indirin. Mobil uygulamaya üye olmak için tüm bilgilerinizi doldurun. Kampanyalar bölümüne ulaştıktan sonra katıl butonuna tıklayın. Son olarak kampanyamıza katıldınız mesajını aldıktan sonra önünüze çıkan bilet al butonuna tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz

bedava legoland bileti

Kampanya Koşulları Nelerdir?

 Gişelerden alınan her bir yetişkin bileti için yanında getirmiş olduğu çocuk için bir bilet hediyedir. Gişelerden alınmış olunan bir yetişkin biletinin yanında verilmiş olan kod ile bir çocuk ücretsiz giriş yapabilmektedir. Kampanyaya dahil olan ücretsiz çocukların yaş aralığı 2 ile 17 yaş arasıdır.

Aracınızın araç plakası numarası bu uygulama için gereklidir. 18 yaşından büyük yetişkinlerin giriş yapabilmesi için yanlarında bir çocuk olması gerekmektedir. Kampanya dahilinde ücretsiz olan bilet tek kişilik olmakta ve tek seferlik kullanım için geçerlidir. Almış olduğunuz bilet 31 12 2022 tarihine kadar kullanılabilir.

İnternetten online olarak alınmış olunan, gişeden alınmayan biletler geçerli değildir. Yanınızda gitmesini istediğiniz sizinle mutlu olmasından mutluluk duyduğunuz bir arkadaşınız, dostunuz ya da sevdiğinizin sizinle beraber çocuğuyla eğlenmesi için yanınızda gelmesini istediğiniz kişiyi etiketleyip, kaydedip paylaşarak beraber vakit geçirme olanağı da sağlayabilirsiniz. Ayrıca kampanyadan haberdar olup yararlanmasını istediğiniz arkadaşlarınızı da etiketleyerek kampanyadan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda Legoland Ücretsiz Çocuk Bileti Alma Yöntemlerini ele aldık. Daha fazla gezi fikri için GeziLinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri