İzmirKonserler

Murat Boz Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Murat Boz Menemen Kurtuluş Şenliği Konseri

Murat Boz Menemen Konseri; Murat Boz 1980 Zonguldak doğumlu pop şarkıcısıdır. Pop müziği sanatçısı olmasının yanı sıra, sinema oyunculuğu ve O Ses Türkiye’de jürilik yapmaktadır. Daha önce bir çok ünlünün vokalliğini yapan Murat Boz, 2006 yılında kariyerinin ilk solo jingle şarkısı olan “Aşkı Bulamam Ben” ile başlamıştır. Sonrasında “Şans”, “Aşklarım Benden Büyük” ve “Janti” gibi albümlerle kariyerini sürdürdü. Altın Kelebek ödülü dahil bir çok ödül alan Murat Boz, “Geri Dönül Olsa”, “Janti”, “Adını Bilen Yazsın” ve “Özledim” gibi şarkıları ile gönüllerde taht kurmuştur. Muhteşem sahne performansı, güzel sesi ve yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelmiştir. Bir çok ünlü markanın da reklam yüzü olan Boz aktif müzik hayatına devam etmektedir. Menemen Belediyesinin Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında resmen bir yıldız yağmuru Menemen sakinlerini beklemektedir. Hadise, Linet, Cengiz Kurtoğlu, Seda Sayan, Kolpa, Kibariye, Sefo, Köfn ve Sertab Erener gibi daha bir çok ünlü isimin sahne alacağı etkenlikte, Murat Boz ‘da Menemenlilere hafızalara kazınmış şarkıları ile eğlence dolu bir müzik ziyafeti verecek. Gelin Murat Boz konseri ile ilgili tüm detaylara göz atalım.

Murat Boz Menemen Konseri Nerede?

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Menemen Belediyesinin organizasyonu ile Kurtuluş Şenliği Konserlerinde sahne alacak olan Murat Boz, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Kent 2 Stadyumunda gerçekleşecek olan konser halka açık ve ücretsizdir.

Murat Boz Menemen Konseri Nerede?

1-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kurtuluş Şenliği Konserleri ile Menemen sakinleri müziğe doyacak! 19 ünlü isimi sahne alacağı konserde, her gün bir kaç sanatçı ile devam edecek. Murat Boz 2 Eylül Cumartesi saat 20:00 ‘da başlayacak olan konser ile sevenleri ile buluşuyor. Sizde bu ünlüler yağmurunu kaçırmak istemiyorsanız tüm planlarınızı yeniden gözden geçirmenizi öneriyoruz. Bu konserler kesinlikle kaçmaz! Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz konser, gezi ve tatil gibi içerikleri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Melek Mosso Beylikdüzü Konseri Ücretsiz – 10. Barış ve Sevgi Buluşmaları Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri