AntalyaKeşfet

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ücretsiz Zumba Etkinliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Zumba Etkinliği

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Ücretsiz Zumba Etkinliği; Hareketli müzikler eşliğinde yapılan bir dans fitness programı olan zumba son zamanların trendleri arasında. Kolombiya kökenli olup merengue, salsa, reggaeton ve diğer Latin dans stillerinin bir karışımını içerir. Dünya genelinde popüler olan zumba, hem erkekler hem de kadınlar için uygundur ve her yaşa hitap eder. Zumba ile kalori yakmak, kardiyovasküler kapasiteyi artırmak ve genel olarak fiziksel formu geliştirmek mümkündür. Dans etmekten hoşlananlar için eğlenceli bir egzersiz seçeneği olabilir. Antalya Büyük Şehir Belediyesi’nin düzenlediği Zumba etkinliği sizin hem eğlence dolu zaman geçirmenize, hem de sağlıklı ve zinde kalmanıza yardımcı olacak. Yaz sezonu boyunca devam edecek etkinliğe ilginin yoğun olacağı şimdiden kesin gibi. Profesyonel Zumba eğitmeni gözetiminde yapılacaktır.  Sizde bu etkinliği kaçırmamak için yazımızı dikkatlice okuyarak bir an önce başvurunuzu gerçekleştirin ve eğlence dolu bu aktiviteyi kaçırmayın..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zumba Etkinliği Nerede Düzenleniyor?

Anltaya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği etkinlik, Sarısu kadınlar plajında düzenlenecektir. Plajda düzenleniyor olması etkinliğe ayrı bir keyif katacak gibi ne dersiniz?

Antalya Sarısu Plajı Zumba Etkinliği Ne Zaman?

Yaz boyunca sürecek olan etkinlik her hafta Salı, Cuma ve Pazar günleri düzenlenecektir. Etkinlik saat 15:00 ve 16:00 arasında gerçekleşecek olup 1 saat sürecektir.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Zumba Etkinliğine Başvuru Nasıl Yapılır?

Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Zumba etkinliği ücretsiz ve halka açıktır. Kadınlar plajında düzenlen bu etkinlikten anlaşıldığı üzere, etkinliği sadece bayanlar başvuru yapabilirler. Sizde bu ücretsiz etkinliğe katılmak istiyorsanız, 0242 3212470 numaralı telefonu arayarak rezervasyonunuzu hemen yaptırın. Şimdiden eğlence ve sağlık dolu bir yaz geçirmenizi diliyoruz. Gezilinki.com olarak sizler için birçok ücretsiz gezi, konser, etkinlik, festival vb. aktiviteleri araştırarak yine sizler için paylaşıyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Özgü Namal Bombası Geliyor! Herkes Merakta

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri