Konserler

Göksel Ankara Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Göksel Ankara Konseri Ücretsiz

Göksel Demirpençe, Türk pop müziği sanatçısıdır ve tam adı Göksel Demirpençe’dir. 25 Kasım 1971 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Boğaziçi Felsefe bölümünü devam ettirirken, müzikle ilgilenmeye başladı. Göksel, 1992 yılında solistlik yapmaya başladı. 1995 yılında ünlü müzisyen Onno Tunç ile tanışmış ve ilk albümü yayınlanmıştır.  Müzik kariyerine 1997 yılında “Yollar” adlı albümüyle adım atmıştır.

Daha önce Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmıştır. Albümlerinde genelde kendi bestelerine yer veren Göksek Demirpençe, kendi şarkıları dışında Sezen Aksu ve Onno Tunç’un söz ve müzikleri ‘’Kurşini Renkler’’ ve ‘’Yakışıklı’’ iki şarkıyı da yorumladı. Göksel’in müziği genellikle pop, caz ve rock öğelerini içerir. Kariyeri boyunca birçok albüm ve single çalışması yapmış, Türkiye’de ve uluslararası alanda tanınan bir sanatçı olmuştur. Hem sesi hem de yorumuyla müzik dünyasında önemli bir yere sahiptir. Albümünde yer alan son şarkısını ise göksel ile Mabel Matiz birlikte yazdı. Genelde kendi şarkıları ile gündemde olan Göksel sesi, unutulmaz şarkıları ile pop müziğin sevilen isimleri arasında yer alıyor. Çalabildiği müzik aletleri ise gitar ve mandolin olarak biliniyor.

Göksel’in Ankara Konseri Nerede?

Türk dünyasının Başkenti Ankara’da unutulmaz bir akşam düzenleniyor. Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği akşam Türk dünyasının kalbinde ‘Atatürk Vatanın Kalbinde’ sloganı ile düzenlenen Göksel konseri, Atatürk’ün sevdiği şarkılarla eşsiz bir akşam sunacak.  Şarkıları Göksel ile birlikte Osman Şahin ve Tarık Itıl seslendirecek. Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Göksel konseri halka açık ve ücretsizdir.

Göksel Ankara Konseri Ne Zaman?

Yılbaşı öncesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Göksel konserine eşsiz sesi ile Osman Şahin ve Tarık Tırıl sizleri unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Konserde Atatürk’ün sevdiği şarkılar ön planda yer alacaktır. Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen ücretsiz konser, halka açık olacak ve herkes Göksel konseri dinlemeye gelebilecek. Göksel konseri 23 Aralık 2023 tarihinde Saat 19.30’da başlayacaktır. Genç, yaşlı herkesin katılabileceği akşamda sizleri de bekleriz. Şimdiden keyifli bir akşam geçirmenizi dileriz. Ücretsiz konser ve etkinlikleri bizimle takip edebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz 5 Yıldızlı Halk Plajları Projesi – Plajlar Nerede? Tüm Detaylar

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri