AntalyaKonserler

Athena Antalya Konseri Ücretsiz – Antalya 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri

Athena Antalya 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri

Athena Antalya Konseri; Türk Rock  müziğinin ünlü gurubu Athena; Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz tarafından kurulmuştur. Kendine özgü müzik ve giyim tarzları ile Türk Rock müziğinin sevilen gurubu olarak ön plana çıkmaktadır. Metallica ve Megadeth ‘den etkilenen gurup özellikle punk ve Türk ska tarzı müziği ile beğeni toplamıştır. Akıllara kazınan bazı eserleri; Basketbol Milli Takım için yaptıkları “12 Dev Adam”, Holigan, Kafama Göre ve Öpücük gibi bazı şarkılarından söz edebiliriz. Athena gurubunun bir çok şarkısı da marş niteliğinde olup, özellikle futbol müsabakalarında tribünlerde taraftarlar tarafından marş olarak okunmaktadır. Bu sevilen rock gurubu Antalya Büyükşehir Belediyesinin 30 Ağustos Zafer bayramı kapsamında Antalya’da bir konser verecektir. Athena gurubu özellikle sahne performansı ile sevenlerine eşsiz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Konsere ilgi şimdiden çok yoğun olacak gibi görünüyor. Antalya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği konserle alakalı tüm detaylara gelin birlikte göz atalım.

Athena Antalya Konseri Nerede?

Antalya Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer bayramı kapsamında Antalya halkına eşsiz bir gece ve güzel bir müzik ziyafeti için hazırlıklarını tamamlıyor. Athena konseri Antalya Cumhuriyet meydanında gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir.

Athena Antalya Konseri Ne Zaman?

İzleyicilerine keyifli bir gece yaşatacak olan Athena gurubu, sahne performansı ile de adından çok söz ettirecek. 30 Ağustos zafer bayramı kapsamında düzenlenen konser, 30 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21:00 ‘da başlayacaktır. Sizde bu konsere katılmayı düşünüyorsanız Çarşamba akşamındaki plan ve programlarınızı tekrardan bir göz geçirmenizi öneririz. Zira Athena’nın vereceği konser eğlence dolu bir akşam vaat ediyor. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Şifa Kaynağıyla Ünlü: Afyon Heybeli Kaplıcaları

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri