Keşfet

Athena Konseri Başlıyor

Athena Konseri

Rock müzik sever kişiler için Athena Temmuz ayı içerisinde konser verecek. En başarılı gruplardan biri olan Athena Temmuz’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 28 Temmuz akşamı 21:00’da düzenlenecek olan konser için hazırlıklar devam ediyor. Bu konserde yer almak isterseniz eğer şimdiden biletlerinizi alarak yerinizi ayırtabilirsiniz. Maksimum Uniq açık hava İstanbul’da düzenlenecek olan konser, akşam 9’dan sonra başlıyor. Athena sever kişiler Bu konsere bilet alarak katılım sağlayabilir. Konserde 6 yaş sınırı bulunuyor.

Athena rock müzik konusunda önde geleni ve çok sevilen gruplardan biri olmasıyla konserlerine vererek sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 28 Temmuz 2023 tarihinde 21.00 sonrasında konser alanlarınıza yerinize alarak eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Bergüzal Korel Öyle Bir Sinirlendi Ki! Kimse DurduramadıEmeklilik Bekleyenler Dikkat! Sistem Tamamen Değişti

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri