BursaMavi Tur

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mavi Tur Ücretsiz – Başvuru Nasıl Yapılır?

Bursa Büyükşehir Belediyesi Mavi Tur

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Marmara Denizi’nin güzelliklerini keşfetmek isteyenler için Mavi Tur projesini başlattı. Mavi Tur, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadınlara ve çocuklara özel olarak düzenlenmektedir. Ekim ayı sonuna kadar hava şartlarına bağlı olarak devam etmesi öngörülen Mavi Tur, vatandaşları deniz ile buluşturmayı hedefliyor. Başkan Alinur Aktaş “Mavi Tur’larımızı yeniden başlattık. Bu organizasyonu hanımefendilere yönelik gerçekleştiriyoruz. Yıldırım ilçesindeki Mimar Sinan Hanımlar Lokali ile irtibatlı olarak bu projeye start verdik. Mahalle muhtarlarımızla işbirliği içinde bu projeyi gerçekleştireceğiz. Hava durumu elverdiği sürece de Ekim sonuna kadar Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri seferlerimiz devam edecek. İnşallah dilediğinizce eğlenirsiniz” şeklinde konuştu. Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dâiresi Başkanlığı tarafından organize edilen Mavi Tura katılmak için tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz..

bursa mavi tur2
bursa mavi tur2

Nasıl başvuru yapabilirim?

Mavi tur başvuruları için oturduğunuz mahallenin muhtarlığı irtibat kurarak, kayıt için destek alabilirsiniz.

Mavi Tur Nereleri Geziyor?

Tur kapsamında Mudanya hareketle Armutlu, Fıstıklı ve Kumla ‘yı ziyaret ediyor.

Tur İçin Hareket Noktası Neresi?

Bursa merkezden servislerle ulaşım sağlanmakta olup, Mudanya’ya ulaşım dahil tüm masraflar Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmaktadır.

Mavi Tur Hangi Günlerde Yapılıyor?

Ekim ayı sonuna kadar devam edecek Mavi Tur haftada dört gün olarak planlanmıştır.
Daha detaylı bilgi almak için Bursa Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Geziden önce bulunduğunuz mahalle muhtarlığından kaydınızı yaptırmayı, belirtilen gün ve saatte hareket alanında bulunmayı unutmayın. Şimdiden keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Zeytinburnu Belediyesi Boğaz Turu Başlıyor Ücretsiz

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri