İzmirKonserler

Sefo Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Sefo Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Seyfullah Sağır yada bilinen sahne adıyla Sefo, 1998 Samsun doğumludur. Türk Rap müziğinin son zamanlarda gözde isimlerinden olarak ön plana çıkmaktadır. 2018 yılında “Yalan” albümü ile müzik kariyerine başlangıç yapan Sefo, 2019 yılında “Poz” isimli albümünü ve 2019 yılında “Up Down” teklisini çıkardı. 2021 yılında çıkardığı “Bilmem mi?” isimli şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan Sefo uzunca bir süre müzik listelerinde bir numarada kaldı. Daha sonra “İsabelle”, “Araba” ve Simge ile söylediği “Görmem Böylesini” gibi şarkılar ile kariyerinin zirvesine çıktı. Menemen Belediyesinin Zafer Bayramı kapsamında düzenlediği Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında sahne alacak olan Sefo, sevilen şarkıları ile Menemen sakinlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. 1-9 Eylül tarihine kadar devam edecek olan etkinlikte, bir çok ünlü isimde sahne alacak. Gelin Sefo konseriyle ilgili detaylara bakalım.

Sefo Menemen Konseri Nerede?

Menemen Belediyesinin düzenlediği ünlüler geçidi olan konser serisinde sahne alacak diğer bir isim Sefo! Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek olan konser halka açık ve ücretsizdir.

Sefo Menemen Konseri Ne Zaman?

Toplamda 19 ünlü isimin sahne alacağı etkinlikte hazırlıklar devam ediyor. İbrahim Tatlıses ve Gülben Ergen ile başlayan konser serisinde, Murat Boz, Hadise, Sertab Erener ve Köfn gibi daha bir çok ünlü isim yer alıyor. 8 Eylül Cuma günü gerçekleşecek olan Sefo konseri 20:00 ‘da başlayacaktır. Sevilen şarkıları ile geceye renk katacak olan Sefo konserini kaçırmamanızı öneriyoruz. Gezilinki.com olarak sizler için ücretsiz bir çok konser, tatil, gezi vb. bilgileri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Sizlerde güncel bilgileri edinmek için web sitemizin bildirimlerini açarak takip edebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz Funda Arar İzmir Fuarı Konseri – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri