AnkaraKonserler

Sertab Erener Ankara Konseri Ücretsiz – Ankara’nın Başkent Oluşunun 100. Yılı

Ankara Sertab Erener Konseri

Cumhuriyetin ilanına tam 16 gün kala TBMM’ye sunulan yasa önerisi ile, Ankara, 13 EKİM 1923 tarihinde devletimizin başkenti olmuştur. Aradan geçen 100 yıl ardından bu coşkulu tarihi yıl dönümünün kutlanması amacıyla, Sertab Erener ile Ankara konserinde buluşuyoruz.

Sertab Erener Konseri Nerede Olacak?

Konser, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecektir. Salon adres olarak Ankara Ulus’ta bulunmaktadır. Toplu taşıma olarak otobüsle ya da metro kullanarak konser alanına ulaşabilirsiniz.

Sertab Erener Konseri Ne Zaman Olacak?

Konser 13 EKİM 2023 Cuma Günü, akşam 19:00’da başlayacaktır.

Sertab Erener Konseri Ücretsiz mi ?

Konser, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olup, halka açık ve ücretsiz olacaktır.

Sertab Erener Biyografi

4 Aralık 1964 yılında doğan sanatçı, 2003 Eurovision global şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek, Türkiye’ye birincilik getirmiştir. Ancak sadece Eurovision değil, ürettiği şarkılar, çıkarttığı albümlerle başarılarını, üretkenliğiyle arttırmaya devam etmiştir. O yüzden dolayı ki, hemen hemen her şarkısı dillerdedir. Aşk, Zor Kadın, Yanarım, İyileşiyorum, Olsun, Öyle de Güzel, Güle Güle Şekerim, Every Way That I Can, İstanbul ve daha sayamayacağımız pek çok şarkıda da imzası vardır.  1995 yılından bu yana pek çok ödül almaya layık olmuştur. Tabi ki Eurovision birinciliği başta olmak üzere, Altın Kelebek, Power Türk, Kral TV gibi kültleşmiş ödül programlarından ödüller almıştır. Pek çok bilinen dizi ve filmlerde de kendisi olarak rol almış ve aslında sanat hayatının her köşesinde varlığını göstermiştir. Özellikle şarkıcının takipçilerinin de bildiği üzere Sertab Erener sesini kullanmayı bilen bir şarkıcı olduğu gibi, pop tarzının içinde opera gibi daha farklı bir tarzı harmanladığını da dinleyicilere kanıtlamıştır. Türk Sanat müziği ve Opera’nın yansımalarını hissettiğimiz şarkıları sayesinde aslında pop kültürü daha farklı bir boyut kazanmıştır Sertab Erener ile birlikte. O yüzden ki Türkiye’nin en kendine nazır şarkıcılarından biri olmuştur. Daha fazla ücretsiz gezi ve etkinlikten haberdar olmak için, web sitemiz GeziLinki.com ‘da bildirimlerini açmanızı tavsiye ederiz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Eyüpsultan Belediyesi Ücretsiz Piknik Etkinliği – Kurt Kemeri Piknik Alanına Başvuru Nasıl Yapılır?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri