Mavi TurMuğla

Bozburun Mavi Tur: Muğla Marmaris, Mavi Tur Cenneti!

Bozburun Tekne Turu

Bozburun mavi tur fırsatı ile Marmaris’in sessiz ve sakin bir beldesi olan Bozburun’un denizini keşfedin. Bir yanınızda orman, bir yanınızda deniz!

Bozburun Hakkında

Bozburun, Muğla’nın Marmaris ilçesi içerisindeki tatil beldelerinden bir tanesidir. Denizinin güzelliği ve özellikle mavi tur yapmak isteyenlerin seçtiği yerlerden biri olmasıyla ünlüdür. Beldenin en önemli geçim kaynağı tekne yapımı, balıkçılık ve turizmdir. Bozburun adını, beldenin haritadaki şeklinden ve fiziksel özelliklerinden almıştır. Doğal bir burun olması ve dağlarının boz renklere sahip olmasıyla Bozburun adı verilen yer, oldukça sessiz bir alandır. Bunun sebebi, beldenin yerleşik nüfusunun çok az olmasıdır. Daha sakin olan beldenin gece hayatı ve eğlence merkezleri, Marmaris’in diğer turistik yerlerine nazaran daha durağandır. Ancak eğer mavi tur düşünüyorsanız Bozburun mavi tur fırsatından daha iyi bir fırsat yok!

bozburun mavi tur

Bozburun, küçücük bir merkeze sahiptir. Köy meydanı gibi olan merkezde yemek yiyebilir, işletmelerde çay kahve içebilirsiniz. Merkezin karşısında olan eski deniz feneri tarafında yürüyüşler yapabilirsiniz. Elbette ki tüm bunların yanında Bozburun’dan başlayan bir rota izleyerek şahane bir mavi tur fırsatı elde edebilirsiniz. Yalnızca internet üzerinden istediğiniz tarzda tekneyi seçip rezervasyon yaptırın ve Bozburun’un küçük merkezinde bir çay içtikten sonra Bozburun’u keşfetmeye başlayın.

Marmaris Bozburun Mavi Tur

Marmaris, mavi tur yapmak isteyenler için bir cennet! Mavi turların en sık düzenlendiği şehirlerden biri olan Muğla’da bu deneyimi yaşayabileceğiniz birçok yer bulunuyor kuşkusuz. İşte bu yerlerden bir tanesi de küçük, turistik bir belde olan Bozburun!

Bozburun mavi tur fırsatı sırasında inanılmaz güzellikteki, kristal renkli koylarla el değmemiş, bakir ormanların birleşimine şahit olacaksınız. İstediğiniz tekneyi, yatı veya guleti seçerek birkaç günlük mavi yolculuğunuzu başlatabilir ve sakin, dingin bir tatil geçirebilirsiniz. Serçe Limanı, Bozukkale, Üç Taş, Akvaryum, Dirsekbükü gibi koylarda şahane bir mavi tur fırsatı sizi bekliyor! Bu koylarda yüzebilir, kendinizi mavi suların serinliğine bırakabilirsiniz.

bozburun mavi tur

Mavi turlar, diğer tatil tiplerine göre çok daha özel turlardır. Fiyat bakımından daha zorlu olduğu kesin ancak buna kesinlikle değiyor! Bu özel turlar sırasında deniz ve ormanların iç içe geçtiği manzaraların altında güneşlenmek, denize girmek isterseniz Bozburun mavi tur için rezervasyon yaptırmanın vakti gelmiş demektir.

Tekneler, genellikle Bozburun limanından çıkış yapmaktadır. Çıkış yaptıktan sonra Hisarönü Körfezi, Göcek, Fethiye taraflarına yolculuk yapabilirsiniz. Bozburun ve etrafındaki eşsiz koyların yanında bu alanların yakınındaki koyları da rahatlıkla görebilirsiniz. Tatilinizi istediğiniz şekle getirmek sizin elinizde!

Bozburun mavi tur fırsatı sizi bekliyor. Muğla Marmaris’in eşsiz güzelliklerini keşfedin!

Ayrıca ilginizi çekebilir: Demre Çayağzı Mavi Tur Fırsatı Sizleri Bekliyor!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri