Bungalov EvlerYurtiçi Gezilerimiz

Bungalov Otel Nedir, Avantajları Nelerdir?

Bungalov Oteller

Tatile çıkacaksınız ancak bu defa sıra dışı bir konaklama deneyimi yaşamayı planlıyorsunuz. O halde gönül rahatlığı ile rotanızı bungalov otellere çevirebilirsiniz. Bungalov oteller, son dönemde daha fazla tercih edilen ve gayet konforlu bir şekilde konaklayabileceğiniz otellerdir. Düz ayak olması nedeniyle yürümekte zorlananların, yaşlıların da rahatlıkla girip çıkabilecekleri bu otelleri daha yakından inceleyelim.

Öncelikle bungalov otellerin ahşaptan inşa edildiğini belirtmeliyiz. Bu otellerin en güzel örneklerinden biri olan Sedir Park Oteli gözden geçirdiğinizde bungalovların mimarisine dair detaylı bilgi de almış olursunuz. Ahşap materyalden üretilmiş olması, ahşabın sıcak ve samimi atmosferini de net bir şekilde yansıtıyor. Aynı zamanda çok daha doğal bir atmosfer sunduğundan kendinizi doğa ile baş başa hissetmeniz de mümkün oluyor.

Tüm bunlarla birlikte bungalov otellerde oksijen sirkülasyonunun harika olduğunu da eklemeliyiz. Otel odalarında her daim temiz hava oluyor ve bu da astım rahatsızlığı olanların da tatillerini konforlu bir şekilde yapmalarına olanak tanıyor. Klasik betonarme oteller gibi çok katlı olmayan bungalov oteller doğa temalı bir tatil yapmak isteyenlerin öncelikli seçimidir. Çoğunlukla otel odaları da tek katlıdır ve bu nedenle daha ferah bir atmosferde zaman geçirme şansınız olur.

Doğal alanlara yakın yerlerde konumlanan bungalov oteller tatil boyunca doğa yürüyüşleri yapmak isteyenlerin ya da sabahları kuş sesleri eşliğinde uyanmak isteyenlerin de seçimidir. Alternatif tatil konseptlerini deneyimlemek isteyenler de bu otellerde konaklamayı seçiyor. Bu otellerde odalar çok fazla genişlik sunmaz. Çoğunlukla sıcak ve samimi bir ortam havası yaratacak bir dekorasyonla hazırlanırlar. Bu nedenle tatilciler de kendilerini küçük ve şirin bir tatil köyünde hisseder.

Elbette bungalov otelde konaklıyor olmanız alacağınız hizmet kalitesinden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu oteller arasında da son derece kaliteli bir hizmet alabileceğiniz mekanlar mevcut. Aynı zamanda tesettür mayo ile yüzebileceğiniz havuz imkanı olan, alkolsüz ve helal yiyeceklerin sunulduğu bungalov otelleri de bulabilirsiniz. HalalBooking.com adresi üzerinden bu otellere sadece tek tıkla ulaşabiliyor, bungalov otel konforunu siz de yaşayabiliyorsunuz. Türkiye’nin çok sayıda farklı bölgesinde hizmet veren bungalov otellere kolayca erişebileceğinizi belirtelim.

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri