Keşfet

Erken Rezervasyon Yapan Oteller – Hesaplı Tatil Yolu

Erken Rezervasyon Yapmak

Tatil şüphesiz hepimiz için önemli ancak tatilin ucuza getirilmesi çok daha önemli. Bunun en etkili yöntemlerinden bir tanesi ise erken rezervasyon yaptırılmasıdır. Oteller erken rezervasyon yaptıranlara özel birçok avantaj sunuyor. Bu sayede tatilinizi ucuza getirmeniz mümkün olabilir. Bu içeriğimizde erken rezervasyon yapan oteller hakkında kısa bilgiler verilecektir. 

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon firmalara göre değişiklik gösterebilmekle beraber nisan – ekim ayları arasında düşündüğünüz bir tatili, aylar öncesinden ekonomik bir şekilde planlamanızı ve satın almanızı sağlayan sistemdir. Erken yapılan rezervasyon ile sezonda “lüks” olarak tanımlanabilecek birçok ürün ve hizmeti uygun fiyattan satın almanız mümkündür. Erken rezervasyon yapan oteller için yaptırmanın en önemli artılarından bir tanesi ise yer kalmadı derdine düşmenizi engellemesidir.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar ve Ne Zaman Sona Erer?

Erken rezervasyon aylık dönemler halinde düzenlenir.  Erken rezervasyon kampanyalarının ilki firmalara göre değişiklik gösterebilmekle beraber, kasım – aralık aylarında başlar. Kampanyanın bitiş tarihi ise genellikle yaz sezonunun başlamasına yakındır. Erken rezervasyonun ilk dönemi, uygun bir tatil yapmayı isteyenler içindir. Bu dönemde erken rezervasyonunu geç kalmadan yaptıran insanlar en uygun tatili yaparlar. İndirimler genellikle aylar içinde değişiklik gösterebilir ve yaz sezonuna yaklaştıkça indirimlerde azalma olabilir.

Erken Rezervasyon Neden Bu kadar Uygun?

Erken rezervasyon yaptırmayı isteyen kişiler tarafından genellikle en çok merak edilenlerden bir tanesi erken rezervasyon fiyatlarının nasıl bu kadar ucuz olduğudur. Çünkü oteller bu zamanlar da doluluk oranına henüz ulaşmadıkları için müşterilerine için başlangıç fiyatlarını sunar. İlerleyen dönemlerde ise otellerde doluluk oranının artması ve satış gerçekleşmesi nedeniyle indirim oranları da azalabiliyor.

2021 Yılı Erken Rezervasyon Yaptıran Oteller

  • Fun – Sun Family Comfort Beach Resort otel (Kemer, Antalya)
  • Titanic Marden Place ( Lara, Antalya)
  • Voyage Belek Golf& Spa ( Belek Antalya)
  • Bodrum Park Resort ( Bodrum, Muğla)
  • PGS Hotels – Kiriş Resort ( Kemer, Antalya)
  • NG Phaselis Bay ( Kemer, Antalya)
  • Garnda Luxury Belek ( Belek, Antalya)
  • Voyagage Sorgun ( Side, Antalya)
  • Papillon Zeugma Relaxury ( Belek, Antalya)
  • Garanada Luxury Beach ( Alanya, Antalya)

Bu içeriğimizde Erken rezervasyon yapan oteller hakkında bilgiler sunulmuştur. Buna benzer daha birçok gezi içeriği için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri