Keşfet

Masumlar Apartmanı İstanbul’da Nerede Çekiliyor! İşte Çekim Yapılan Apartman

Masumlar Apartmanı’nın Çekildiği Yer

TRT kanalının en çok sevilen dizisi Masumlar Apartmanı çeşitli konulardan dolayı sevilen izleyicileri tarafından sürekli olarak aratılmaya devam ediyor. Genellikle Masumlar Apartmanı’nın İstanbul‘da nerede çekildiği ile ilgili bilgiler merak konusu oluyor. Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan oyuncular ise Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Ferah Zeynep Abdullah gibi ünlü isimlerdir. Dizinin büyük bir geneli çoğunluklu apartmanın içerisinde gerçekleşiyor. Pek çok izleyici ise bu apartmanın nerede bulunduğunu merak ediyor.

Masumlar Apartmanı’nın Çekildiği Semt Ve Apartman

Herkesin büyük bir ilgiyle izlediği ve sevdiği masumlar apartmanı dizisinin çekim sahneleri İstanbul‘un çok sevilen ve otantik ilçesi olarak adından söz ettiren Balat ve Beyoğlu’nda yapılıyor. Masumlar Apartmanı’nın çekim yapılmak için kullanıldığı apartman ise bundan önce Şahsiyet dizisi için tercih edilip kullanılmıştır. Asmalı Mescit mahallesinde Jurnal sokakta bulunan apartman daha öncede birçok diziye ev sahipliği yaptı. Kişiler tarafından beğenilen ve merak edilen bu apartmanın nerede olduğu daha dizinin ilk çekimlerinde aratılmaya başladı. Yoğun ilgiye maruz kalan dizi herkesin ilgisini çekerek büyük bir olaya imza attı.

Masumlar Apartmanı Konusu

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu  yazarının Madalyonun içi romanından esinlenmesi sonucu hazırlandı. Sonrasında ise çekimlere başlanıp izleyicilere sunuldu.

Erkek kardeşi ve korumacı dedesiyle beraber yaşayan İnci’nin hayatı ( Farah Zeynep Abdullah) yapmış olduğu bir kazadan sonra ansızın değişmeye başlar. İnci’nin yapmış olduğu bu kazada kendisini Han (Birkan Sokullu) ve oldukça büyük sırlara eşlik eden ailesi bekliyor olur.

Han’ın yaşamı takıntılar içerisinde dolu olan iki ablası vardır. Biri Safiye ( Ezgi Mola) ve diğeri ise Gülben’in (Merve Dizdar) ikisinin de en korktuğu şey ise kardeşlerini kaybetmek olur. Reytinglere imza atan Masumlar Apartmanı pek çok kişiyi ekran karşısına kilitlemeyi başardı. Her hafta heyecanla izlenip biten bölümün ardından bir sonraki hafta neler yaşanacağına dair kişiler hemen yeni bölüm fragman arayışına girebiliyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri