FestivallerKonserlerMuğla

Ortaca Festivali İle Ücretsiz Konserler – Yedi Gün Boyunca Yıldız Yağmuru

Ortaca Ücretsiz Konserler

Ortaca Festivali, Muğla ilinin Ortaca ilçesinde her yıl düzenlenen bir festivaldir. Bu yıl 26. düzenlenecek olan festival, hem turistlerin hem de yerel halkın ilgisini çeken, bölgenin en önemli kültürel etkinliklerinden biridir. Festivalin temel amacı, şehrin eşsiz kültür, geleneklerini tanıtmak ve kutlamaktır. Etkinlikte halk oyunları, canlı müzik gösterileri, yemek stantları ve kültürel gösteriler gibi çeşitli etkinlikler yer alıyor. Festival ayrıca el sanatları, tekstil ve çömlek dahil olmak üzere yerel zanaatkarların çalışmalarını sergiliyor. Ziyaretçiler ayrıca geleneksel oyunlara ve spor müsabakalarına katılabilirler. Festival, Ortaca’nın yerel kültür ve geleneklerini deneyimlemek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Türk kültürünü yakından tanımak isteyenler için harika bir etkinlik. Ortaca Festivali, kültürel etkinliklerin insanları nasıl bir araya getirebileceğinin, toplumda bir gurur ve kimlik duygusu yaratabileceğinin mükemmel bir örneğidir. programınıza eklemeyi unutmayın. Festival, asla unutamayacağınız unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Ortaca Belediye tarafından organize edilen festival 7 gün sürecek ve ücretsiz olarak birçok ünlü sanatçı da konser verecektir. İşte bu organizasyonda konser takvimi gün gün şu şekilde..

Ücretsiz Konserler

ekin-uzunlar
ekin-uzunlar

Derya Uluğ Konseri Ücretsiz

Ünlü sanatçı festivalin ikinci günü sahne alacak olup 4 Temmuz Salı 2023 tarihinde saat 22:00 ‘da başlayacaktır. Halka açık ve ücretsiz olarak sevenlerine müzik ziyafeti verecektir.

Ekin Uzunlar Konseri Ücretsiz

Festivalin üçüncü günü konser verecek olan Karadeniz müziğinin usta ismi, 5 Temmuz Çarşamba günü sahne alacaktır. Ücretsiz ve halka açık olan bu konser saat 22:00 ‘da başlayacaktır.

Sevcan Orhan Konseri Ücretsiz

Türk Halk müziğinin usta ismi Sevcan Orhan ‘da festivalin 4. günü sahne alacak olup, 06 Temmuz Perşembe günü halka açık ve ücretsiz konser verecektir. Konser saati ise 22:00 olarak belirlenmiştir.

Uğur Işılak Konseri Ücretsiz

Türküleri ve Şiirleri ile dinleyicilerinin beğenisini kazanmış ünlü sanatçı da festivalin 5. günü 07 Temmuz Cuma günü sahne alacak alacaktır. Konser saat 22:00 ‘da başlayacak ve halka açık ücretsizdir.

Kolpa Konseri Ücretsiz

Rock müziğinin ünlü ismi Kolpa ‘da festivalin 6. günü 08 Temmuz Cumartesi sahne alacaktır. Konser halka açık ve ücretsiz olup saat 22:00 ‘da başlayacaktır.

Kıraç Konseri Ücretsiz

Türk Rock’un müziğinin ünlü sesi Kıraç festivalin 7. günü 9 Temmuz Pazar günü sahne alacaktır. Konser halka açık olup ücretsizdir. Konserin başlama saati 22:00 dır.

Bu büyük organizasyonu kaçırmamanızı öneriyoruz. Yıldız yağmuru olan konserler ve eğlenceli aktiviteler ile ortaca festivali bu sene çok renkli geçecek gibi görünüyor.. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu içeriğimizde ilginizi çekebilir: Kuzguncuk Gezilecek Yerler – Kuzguncuk Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Yenir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri