Çocukİstanbul

Çocuklarınızla Birlikte Etkinlikler Yapabileceğiniz Mükemmel Bir Park! Hem de Ücretsiz

Çocuklarınızla Birlikte Etkinlikler Yapabileceğiniz Mükemmel Bir Park; İstanbul’un stresli yaşamından, yoğun iş hayatından, günlük koşuşturmalardan, yaşanılan stresli ortamlardan, rutin alışıla gelmiş aynı işlerden yorulunca eşinizle çocuklarınızla ailece gidebileceğiniz bir mekân var. Hatta eş dost ya da akrabalarla bile rahatlıkla gidilebilecek eşsiz bir yer bu parkta sıkılmadan yorulmadan saatlerce keyifli zaman geçirebileceğiniz çok farklı etkinlik alanları bulunmaktadır.

 Peki, Bu Etkinlik Alanları Neler Mi?

Sevdiklerinizle topluca vakit geçirebileceğiniz eğlenceli egzotik farklı parkurlar bulunmaktadır. Bu parkurlarda hem ailenizle güzel zaman geçirebilirsiniz hem de geçirmiş olduğunuz bu zamandan büyük zevk alabilirsiniz. Bu sayede yapılan farklı etkinliklerle de aile bireyleri güzel zaman geçirerek birlikteliğin tadını çok güzel bir şekilde çıkarmış olurlar.

Canınız piknik yapmak istediğinde evden piknik malzemelerinizi, piknik sepetinizi, yiyeceklerinizi alıp hoş bir zaman geçirebileceğiniz piknik yapmak için uygun mükemmel alanlar bulunmakta. Hem piknik yaparsınız hem de aynı zamanda dinlenmiş olursunuz.

Parkın içinde hem büyüklerin hem de küçüklerin kayabileceği büyük bir kaydırak bulunuyor. İster yalnız başınıza kayabilirsiniz isterseniz de çocuklarınızla eşinizle beraber defalarca sıkılmadan kayabileceğiniz ve kayarken heyecanlanacağınız güvenli, sağlam ve kocaman kaydırağı ile hem kayacaksınız hem de kayarken heyecanlanarak adrenalininiz yükselecek.

Buraya gelirken küçük çocuklarınızın oynayabilmesi için kum malzemeleri getirmeyi unutmayın çünkü küçük çocukların gönül rahatlığıyla ayakkabılarını çoraplarını çıkarıp içinde oynayabilecekleri mükemmel kum alanları bulunmaktadır. Böylece çocuğunuz kum havuzunda keyifli vakit geçirirken siz de içiniz rahat bir şekilde kendinize zaman ayırabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda faaliyete geçmek üzere parkın çeşitli bölgelerinde kafeler restoranlar ve benzeri yerler yapılmaktadır. Böylece eğlenceden yorulup dinlenmek isterseniz bu mekânlarda dinlenip çay, kahve içebilirsiniz ya da yemek yiyerek acıkmış olan karnınızı doyurabilirsiniz. Çocuklarınızla her alanında dolu dolu eğlenebileceğiniz bir park.

Bu Mekâna Ulaşım Nasıl Gerçekleşmektedir?

Bu park ulaşım kolaylığı ve merkezi bir konumda olmasından dolayı rahatlıkla tercih edilebilecek mekânların başında gelmektedir. İsterseniz aracınızla isterseniz de metroya binerek kolayca gidilebilecek konumda bulunmaktadır. Gayrettepe metro hattının çıkışındaki Parkı kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür.

 

Bu yazımızda Çocuklarınızla Birlikte Etkinlikler Yapabileceğiniz Mükemmel Bir Park! Hem de Ücretsiz konusunu ele aldık. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri