AnkaraFestivallerKonserler

Funda Arar Etimesgut Konseri Ücretsiz – 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Konserleri

Funda Arar Etimesgut Konseri

Ünlü Türk pop müziği şarkıcısı Funda Arar, 8 Nisan 1975’te başkent Ankara’da doğdu. Harika vokalleri ve büyüleyici performanslarıyla müzik endüstrisinde kendine önemli bir yer edindi. Arar, şanlı kariyeri boyunca sürekli olarak hem Türkiye’de hem de yurtdışında milyonlarca hayranının kalbini kazanan hit şarkılara imza attı. Eşsiz tarzı ve müziğine duygu katma yeteneği, ona eleştirel beğeni ve çok sayıda ödül kazandırdı. Arar’ın müziğe olan tutkusu söylediği her notada açıkça görülüyor ve sanatına olan sarsılmaz bağlılığı dünya çapında sanatçılar tarafından takdir ediliyor. Türk müzik sahnesine yaptığı katkılar onu ikonik bir figür ve hem yerleşik hem de yeni yetenekler için gerçek bir ilham kaynağı olarak akıllara getirdi. Nefes kesen performanslarıyla sahneleri süslemeye devam eden Funda Arar’ın pop müzik dünyasındaki mirasının uzun yıllar devam edeceği aşikar.

Funda Arar, ilkokul öğrenimini Ankara Ahmet Vefik Paşa İlkokulu’nda tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimini Muğla ve Adapazarı illerinde tamamladı. 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’ndan başarıyla mezun oldu. Mezuniyetinin ardından hem müzik eğitimi hem de sahne performansları alanında kariyer yapan Funda Arar, hayatının iki yılını bu çalışmalara adadı.
Popüler dizi ‘Ruhsar’da konuk oyuncu olarak yer aldı. Bu, Funda’nın hem şarkıcı hem de oyuncu olarak çok yönlülüğünü ve yeteneğini daha da sergiledi. Funda Arar, 2000 yılının ilk yıllarında ilk albümü üzerinde çalışmaya önemli miktarda zaman ve çaba harcadı.
Funda Arar Etimesgut konseriyle hayranları için en sevilen şarkıları seslendirecek.

Funda Arar Etimesgut Konseri Nerede?

Funda Arar Ankara Etimesgut’ta düzenlenecek olan konserde sahne alacak. Herkes tarafından bilinen unutulmaz parçalardan oluşan şarkı dizileriyle tüm katılımcılar için unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. 10 Eylül gecesi Etimesgut Kent Meydanı’nda gerçekleşecek olan bu konser, halka açık ve tamamen ücretsizdir. 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali birçok sanatçıya ev sahipliği yapacak.

Funda Arar Etimesgut Konseri Ne Zaman?

10 Eylül gecesi Etimesgut’ta gerçekleşecek olan konser, saat 19.00’da başlayacak. Büyük konser için planlamalarınızı yapmanızda fayda var.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: Sibel Can İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri