Keşfet

Gece Hayatıyla Ünlü Tatil Yerleri Sizleri Bekliyor!

Gece Hayatı Canlı Olan Yerler

Gündüz deniz, kum ve güneş eşliğinde geçireceğiniz saatlerin ardından eğlenceğiniz, gece hayatıyla ünlü tatil yerleri önerilerine ne dersiniz?

Türkiye’nin Gece Hayatıyla Ünlü 5 Tatil Yeri

İlginizi çekebilir: Ege Bölgesi’nin En İyi Tatil Yerleri Rehberi

1- Antalya Gece Hayatı

Gece hayatı ve eğlence denince akla gelen ilk şehirlerden biri Antalya’dır. Üstelik Antalya birçok gece kulübüne de ev sahipliği yapması sebebiyle gece hayatıyla ünlü tatil yerleri listesinin başında yer almaktadır. Özellikle şehirde tatil yapmak ve gece hayatının keyfini çıkarmak için Temmuz ve Ağustos aylarını tercih etmeniz halinde tatil için marina çevresini tercih etmelisiniz. Bu aylarda marina çevresinde birçok mekân sabaha kadar açıktır ve birbirinden farklı müzik performansları dans gösterileri sergilenir. Antalya Kaleiçi özellikle öğrencilere hitap eden ve bütçe dostu birçok mekân bulunmasının yanında sabaha kadar müziğe doyabileceğiniz ve arkadaşlarınızla bir şeyler içebileceğiniz bir gece geçirebilirsiniz. Lara tarafında ise daha yüksek bütçelere hitap eden mekanlar bulunmaktadır. Burada da gece hayatının zevkini sürebilirsiniz.

gece hayatıyla ünlü tatil yerleri
Gece Hayatı

2- Bodrum Gece Hayatı

Türkiye’de gece hayatı denince akla gelen ilk yerlerden bir tanesi de Bodrum’dur. Gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel olan Bodrum, gece hayatıyla ünlü tatil yerleri listenize mutlaka eklemeniz gereken yerlerden. Özellikle Bodrum gece hayatının yanı sıra plaj ve gece kulüplerinde yapılan Happy Hour partileri ile ünlü bir mekandır. Ünlü sanatçılarında ilk tercihleri arasında yer alan ve her yaz akın ettikleri Bodrum’da akşam deniz ve kumun tadını çıkarırken birbirinden yetenekli DJ’lerin performanslarını dinleyip sevdiklerinizle eğlenebilirsiniz.

gece hayatıyla ünlü tatil yerleri
Gece Hayatı

3- Çeşme Gece Hayatı

Ülkemizin en sevilen tatil mekanlarından biri olan Çeşme gece hayatının da çok canlı olduğu yerlerden bir tanesidir. Gece hayatıyla ünlü tatil yerleri listenize gönül rahatlığı ile ekleyebileceğiniz Çeşme, diğer tatil mekanlarına göre biraz daha pahalı olsa bile burada yapacağınız birkaç günlük bir tatil bile size unutulmaz anlar yaşatacak. Ayrıca pahalı olmasına rağmen yüksek gelir seviyesine sahip olan insanların tercih ettiği ilk yer burası olduğu için yaz aylarında çok kalabalık olmaktadır. Bu nedenle burada tatil yapmak için otellerde önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Çeşme’nin en güzel mekanlarında biri olan Alaçatı’da gece hayatı için tercih edebileceğiniz çok daha fazla mekân bulunmaktadır. Unutulmaz bir gece hayatı yaşamak ve gece birbirinden güzel mekanlar görmek için Alaçatı’yı tercih edebilirsiniz.

gece hayatıyla ünlü tatil yerleri
Gece Hayatı

4- Muğla Gece Hayatı

Muğla’nın merkezi tatil noktası olarak pek tercih edilmese de Muğla’nın ilçeleri hem gündüz hem de gece hayatı olarak oldukça hareketli yerler arasında yer alıyor. Gece hayatıyla ünlü Türkiye şehirleri listesine Muğla’nın ilçelerini ekleyebilirsiniz. Bu ilçelerde birbirinden farklı ve birbirinden güzel birçok mekân bulunuyor. Tatilcilerin de ilk tercihleri arasında bu ilçeler yer alıyor. Özellikle Marmaris’te bulunan barlar ve gece mekanları en çok tercih edilen yerler arasında yer alıyor. Muğla ve ilçelerinde birbirinden farklı mekanları deneyimleyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

gece hayatıyla ünlü tatil yerleri
Gece Hayatı

5- Eskişehir Gece Hayatı

Eskişehir merkezinde bulunan iki üniversite dolayısı ile gece hayatı en hareketli olan şehirler arasındadır. Bu nedenle gece hayatıyla ünlü tatil yerleri listenize mutlaka Eskişehir’i eklemeli ve unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşamalısınız. Gündüz saatlerinin yanı sıra gece saatlerinde de dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bir şehir olan Eskişehir’de meyhaneler, barlar, gece kulüpleri, kafeler ve canlı müzik mekanlarından kendinize uygun olanı seçerek eğlenmeye başlayabilirsiniz. Gecenin geç saatlerine kadar bu mekanlarda uygun fiyatlara dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Ayrıca bu mekanlar güvenlik seviyesi çok yüksek olan yerler olarak da bilinmektedir.

eskişehir gece hayatı
Gece Hayatı

Dünyayı keşfetmek için GeziLinki’ni takip edin. Ayrıca Gezilinki Youtube kanalımızıda ziyaret edebilirsiniz.

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri