İstanbulKeşfet

Güngören Belediyesi Boğaz Turu Ücretsiz İkramlar – Tarihçi Ahmet Anapalı Anlatımıyla

Boğaz Turları Ücretsiz

Güngören Belediyesi, İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliklerini keşfetmek isteyenlere ücretsiz boğaz turları düzenliyor. İstanbul Boğazı’nın tarihi ve doğal güzellikleri ile harmanlanmış olan bu turlar, katılımcılara keyifli ve unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. Turlar boyunca, profesyonel rehberler eşliğinde İstanbul Boğazı’nın tarihi ve kültürel mirası hakkında bilgi verilecek. Aynı zamanda, turlara katılanlara ücretsiz ikramlar sunulacak. Katılımcılar, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını izlerken, kahve, çay ve atıştırmalıklar ile keyifli bir yolculuk yapacaklar. Güngören Belediyesi Boğaz Turları, haftanın her günü düzenlenmektedir. Turların başlama saati ve buluşma yeri, her hafta Güngören Belediyesi web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyurulmaktadır. Tüm İstanbul’luları, bu keyifli ve ücretsiz turlara katılmaya davet ediyoruz. İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası ve ücretsiz ikramlarla dolu bu turu kaçırmayın!

bogazici
bogazici

Kimler Katılabilir ?

Güngören Belediyesi Kültür müdürlüğünün düzenlediği bu etkinlik, Tarihte yürüyen adam ile Boğaz turları etkinliği başladı. Boğaz turu etkinliğine Güngören ‘de ikamet eden vatandaşlar katılabilir.

Boğaz Turu İçin Servisler Nereden ve Ne Zaman Hareket Ediyor?

Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenecek olan Boğaz turları için servisler 15 Temmuz parkında saat 10:00 ‘da hareket edecektir. Hareket saatinden yarım saat önce hareket alanında bulunmak zorunludur.

Başvuru Şartları

Başvurular 250 kişi ile sınırlıdır ancak her Pazartesi saat 12:00 ‘da yeni kontenjan açılacaktır. 6 yaş üzeri çocuklarında ayrıca kayıt yaptırması zorunludur. Tekneye girişler QR kod ile sağlanacaktır. Başvuru yapmak için belediyenin resmi sitesinden faydalanabilirsiniz. : https://www.gungoren.bel.tr/etkinlik/boaz-turlari-basliyor

Bu yazımızda Güngören Belediyesi Boğaz Turları Ücretsiz İkramlar – Tarihçi Ahmet Anapalı Anlatımıyla konusunu ele aldık. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: İstanbul Afyon Kaç Km? İstanbul Afyon Kaç Saat

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri