Bungalov EvlerDaha Fazla Tatilİstanbul

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler: İstanbullular İçin Huzurlu Bir Kaçamak

İstanbul Civarı Bungalov Evler

İstanbullular için şehrin karmaşasından uzaklaşmak, günübirlik de olsa sessiz ve sakin bir ortamda bulunmak oldukça değerlidir. Çünkü İstanbul özellikle de çalışanlar için telaşı bir hayli yüksek bir şehirdir. İnsanlar yoğun çalışma hayatından biraz da olsa uzaklaşabileceği alanlar aramaktadır. Tam olarak bu noktada bungalov evler güzel bir seçenek olabilecektir. Bu içeriğimizde İstanbul’a yakın bungalov evler sıralanmıştır. İşte İstanbul çevresindeki en iyi bungalov evler:

İstanbul Çevresi Bungalov Evler

Ağva Teras Garden

İstanbul’a yakın bungalov evler

İstanbul’a yakın en güzel yerlerden biri Ağva’dır. Ağva günübirlik ya da birkaç günlük kaçamaklar için oldukça güzel bir seçenektir. Eğer İstanbul çevresinde konaklayabileceğiniz bir bungalov tesisi arıyorsanız bu Ağva Teras Garden olabilir. Deniz ve orman manzarasını aynı anda sunan tesis, doğal güzellikler bakımından ön plana çıkmıştır. Odalarda jakuzi ve şömine gibi olanaklar mevcuttur. Bahçesi ise kocaman olup mini bir hayvanat bahçesine sahiptir. Tesiste 40 kişilik kapalı bir restoran, teras, bahçe ve veranda gibi yerler mevcuttur. Restoranda 3 öğün yemek çıkmaktadır.

Secret Garden Suit

İstanbul’a yakın bungalov evler

Şile – Kabakoz mevkiinde yer alan Secret Garden Suit, doğa içerisinde ve dere kenarında yer alan harika bir tesistir. Bahçesi yeterince büyüktür. Oturma alanları bakımından müsaittir. Gün boyu bahçede vakit geçirebilir, ısıtmalı havuzun tadını çıkarabilirsiniz. Bahçede; barbekü, şömine, şezlong ve bahçe mobilyaları yer almaktadır. İsterseniz derede balık tutabilir, isterseniz de ormanda keyifli bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Evcil hayvan kabul edilmemekle birlikte kahvaltı servisi oda fiyatına dahil değildir. En fazla 4 kişi konaklamak mümkündür. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yaklaşık 70 km mesafededir.

İstanbul Michalengelo Bungalov

İstanbul’a yakın bungalov evler listemizin bir sonraki durağı Sarıyer Gümüşdere bölgesinde bulunan Michalengelo Bungalov’dur. Denize sıfır bir konumda yer alması sebebiyle harika manzaralara sahiptir. Evlerde 5 kişiye kadar konaklama olanağı bulunmaktadır. Odaların içerisinde jakuzi ve kuzineler yer almaktadır. Bununla birlikte bahçe bölümünde; hamak, barbekü, ateş çukuru, oturma alanları ev veranda bulunmaktadır. Havuz mevcut değildir. Evcil hayvan kabul edilmektedir. Fiyatlara 2 kişilik kahvaltı dahildir. Evlerde 2 kişi üzeri konaklamalarda kişi başı 500 TL ücret alınmaktadır. İç mekanda sigara kullanımı yasaktır. Sabiha Gökçen’e 60 km mesafededir.

Şile Trigon Bungalov

İstanbul’a yakın bungalov evler

İstanbul çevresindeki en iyi bungalov evler için verilebilecek bir diğer örnek de yine Şile’de Değirmençayırı mevkiinde yer almaktadır. Şile Trigon Bungalov tesisindeki evlerde 4 kişiye kadar konaklama olanağı tanınmaktadır. Minimum 1 gecelik rezervasyon yapılmaktadır. Evlerin bulunduğu ortam doğası ve manzarası açısından tatmin edici düzeydedir. Bahçe bölümünde; ateş kazanı, bahçe mobilyaları, barbekü alanı bulunmaktadır. Oda fiyatına kahvaltı değildir. 2 kişiyi geçen gecelik konaklamalarda ekstra olarak kişi başı 500 TL alınmaktadır. Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Doğum günü ve evlilik teklifi gibi organizasyonlar için de özel olarak rezervasyon yapılabilmektedir. Sabiha Gökçen’e yaklaşık 50 km mesafededir.

İstanbul Donatello Bungalov

Sarıyer’in Gümüşdere bölgesinde bulunan Donatello Bungalov denize sıfır bir konumda yer almaktadır. Evlerde 4 kişiye kadar konaklamak mümkündür. Jakuzili bir bungalovdur. Buna ek olarak hamak, bahçede mobilyalı oturma alanları, ateş çukuru, barbekü alanı gibi bölümler bulunmaktadır. Tesis, evcil hayvan kabul etmektedir. Fiyatlara 2 kişilik kahvaltı dahildir. 2 kişi ve üzeri konaklamalarda ekstra olarak kişi başı 400 TL ücret alınmaktadır. Evlerde mutfak yoktur. İç mekanda sigara kullanımı yasaktır. Sabiha Gökçen’e yaklaşık 60 km mesafededir.

İstanbul Raffaello Bungalov

İstanbul’a yakın bungalov evler listemizin son sırasında yine Sarıyer – Gümüşdere mevkiinde bulunan bir tesis bulunmaktadır. Raffaello Bungalov tesisi, 5 kişiye kadar konaklama olanağı sunmaktadır. Rezervasyonlar minimum 1 gecelik olarak alınmaktadır. Denize sıfır bir konumu olduğundan her mevsim ayrı güzellikte manzaralar sunmaktadır. Bahçesinde; veranda, hamak, barbekü, oturma alanları ve ateş çukuru yer almaktadır. Evcil hayvan kabul eden tesisin fiyatlarına 2 kişilik kahvaltı ücreti de dahildir. 2 kişi üzerindeki konaklamalarda kişi başı ekstra olarak 500 TL ücret alınmaktadır. Evlerin içinde mutfak bulunmamaktadır. İç mekanda sigara kullanımı yasaktır. Sabiha Gökçen’e 60 km uzaklıktadır.

Bu içeriğimizde İstanbul çevresindeki en iyi bungalov evler sıralanmıştır. Daha fazla gezi ve tatil içeriklerinden anında haberdar olmak için YouTube kanalımıza göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri